Palisada.plAdres firmy:
55-010 Radwanice,
Grafitowa 1,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 71 34 64 994
Email: [email protected]
WWW: www.palisada.pl

Palisada.pl

O firmie


Palisada – nowoczesne ogrodzenia i płoty

Ogrodzenia dla domu i ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenie to wizytówka budynku. Płot, brama lub furtka zapewniają poczucie bezpieczeństwa, a równocześnie podkreślają styl posesji. Firma Palisada, z 40-letnim doświadczeniem na rynku produkcji, dystrybucji i montażu ogrodzeń, gwarantuje najwyższą jakość realizacji zleceń. Nawet najbardziej wymagającemu klientowi pomożemy znaleźć perfekcyjne rozwiązanie.

Ogrodzenia dla domu
Ogrodzenie to bardzo istotny element posesji. Daje ono klientowi poczucie ochrony, jest jednak również istotną częścią składową stylistyki danego budynku. Wygląd takiego ogrodzenia może wydawać się modny, ale po kilku latach utraci swój nowoczesny charakter. Niezwykle istotna jest też jego funkcjonalność. Dlatego warto zaufać firmie Palisada i jej długoletniemu doświadczeniu na polskim rynku. Dzięki współpracy z najbardziej godnymi zaufania dostawcami i projektantami, systemy ogrodzeniowe oferowane przez Palisadę zadowolą najbardziej wyszukane potrzeby klientów. Oferta firmy w ramach ogrodzeń dla domu obejmuje różnego rodzaju ogrodzenia aluminiowe, ogrodzenia panelowe przetłaczane, gabiony, czy też ogrodzenia palisadowe.

Ogrodzenia przemysłowe
Ogrodzenia tego typu charakteryzują się przede wszystkim funkcjonalnością w postaci ochrony danego obiektu. Ogradzanie danej powierzchni w przypadku przestrzeni przemysłowych jest bardzo istotne, a montowane w nich bramy i furtki powinny stanowić ułatwienie komunikacji i transportu na danym terenie. Ogrodzenia przemysłowe muszą charakteryzować się niezwykłą trwałością oraz idealnym doborem rozmiarów, jakości i rozwiązań konstrukcyjnych.

Ogradzanie zróżnicowanych powierzchni przemysłowych wymaga indywidualnego podejścia i oryginalnych rozwiązań. Panele ogrodzeniowe, oprócz posiadania dodatkowych zabezpieczeń, muszą być zbudowane z najwyższej jakości materiałów, nie stanowiąc przy tym problemów natury estetycznej. Dzięki rozbudowanej i nowoczesnej ofercie firma Palisada jest w stanie spełnić różnorodne oczekiwania klientów przemysłowych.
Szczególne znaczenie w systemach ogrodzeń przemysłowych mają furtki i bramy, przede wszystkim w przypadku dużych powierzchni wymagających nieszablonowych rozwiązań. Bogate doświadczenie firmy pozwala tu na zaproponowanie idealnego rozwiązania dla każdej sytuacji. Różnego typu bramy metalowe, w zależności od konkretnych funkcji, to najlepszy wybór, który klient używał będzie przez wiele lat. Ogrodzenia typu palisadowego, panelowego, siatki i płoty z gabionu, to tylko część oferty Palisady przeznaczonej dla ochrony obiektów przemysłowych.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.palisada.pl

Produkty i UsługiSłowa kluczowe: