F.P.U.H. JONIECAdres firmy:
34-650 Tymbark,
Tymbark 109,
woj. małopolskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 183325390
tel. kom. 602539182
Email: joniec@joniec.pl
WWW: www.joniec.pl

F.P.U.H. JONIEC

Artykuły o tej firmie


12.03.2015 | Elewacje
Ładny dom to nie tylko modnie urządzone wnętrze. Bo choć nie szata zdobi człowieka, to niezaprzeczalnie elewacja zdobi budynek i wieńczy dzieło, dlatego warto do tego elementu wykończenia przykładać należytą uwagę. Tym bardziej, że po epoce sidingu coraz modniejsze stają się takie rozwiązania, które mają charakter ponadczasowy, uniwersalny – a nie są przejawem chwilowej mody. Do takich z pewnością należą elewacje z betonowych bloczków, które do złudzenia przypominają naturalny, łupany piaskowiec.
Działki budowlane o nieregularnej powierzchni są atrakcyjne wizualnie. Jednak skarpy, pagórki czy zbocza często wymagają wzmocnienia. Do podparcia takiego terenu można wykorzystać różne materiały, w tym naturalny kamień. Niestety jego nieregularne kształty i rozmiary mogą okazać się kłopotliwe w trakcie układania. Tymczasem na rynku obecne jest rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu – wzmocnionej skarpy o estetycznym wyglądzie.
Piękny, zadbany ogród przypomina często dzieło sztuki. Zachwyca oglądających, a stałym użytkownikom daje potrzebny relaks i wyciszenie. Odpowiednio zaprojektowany, będzie przez lata spełniał swoją funkcję. Warto więc zadbać o to, aby niezbędne w ogrodzie elementy użytkowe miały odpowiedni wygląd i tworzyły spójną całość.

Słowa kluczowe: