PPUH DREWART-ENERGY Sp. z o.o.Adres firmy:
05-805 Kanie,
Piłsudskiego 43,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 227585982
Email: [email protected]
WWW: www.drewart.com.pl

PPUH DREWART-ENERGY Sp. z o.o.

O firmie


Firma DREWART rozpoczęła działalność gospodarczą w 1981 roku. Od 1995 roku specjalizuje się w technologiach podczerwieni (grzejniki, promienniki podczerwieni, lampy podczerwieni).

Jako pierwsza promowała system ogrzewania elektrycznymi promiennikami kwarcowo-halogenowymi w Polsce i posiada najdłuższe doświadczenie w tym zakresie. Promienniki podczerwieni SOLART zaczęliśmy produkować od roku 2000, dorównując nowoczesnością rozwiązań technicznych stosowanych w renomowanych firmach europejskich. Cały czas inwestujemy w unowocześnianie technologii produktu jakim są promienniki podczerwieni SOLART (grzejniki podczerwieni). Obecnie jesteśmy wiodącym producentem promienników nie tylko na rynku polskim, ale także znanym na rynku europejskim Firma posiada największy w Europie wybór produktów takich jak lampy podczerwieni i promienniki podczerwieni . Jako jedni z nielicznych posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment promienników kwarcowych o mocy od 300W do 18kW w jednostce, a dostarczając naszym klientom parametry zasięgu urządzeń, umożliwiamy właściwy dobór promienników. Aby zapewnić właściwy komfort cieplny dobieramy charakterystykę reflektora (standardowy, szerokokątny, wąskokątny) w zależności od warunków i wysokości zawieszenia urządzeń. Poza główną działalnością produkcyjną zajmujemy się także dystrybucją emiterów. Posiadamy najbogatszą ofertę na rynku krótko i średniofalowych lamp podczerwieni, takich renomowanych firm, jak: Philips, Toshiba, Victory.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszym, dobrym produktem polskim, jakim są promienniki podczerwieni SOLART. Promienniki te stanowią znakomitą konkurencję w stosunku do całej rodziny promienników, nie tylko w kraju, ale także w świecie. Grzejniki podczerwieni są doskonałym systemem zapewniającym ogrzewanie kościołów, hal, magazynów, warsztatów, etc.

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


01.10.2013 | Ogrzewanie
Na przestrzeni lat opracowano wiele systemów ogrzewania....
06.12.2013 | Ogrzewanie
W ogrzewaniu budynków wielkokubaturowych bardzo dobrze sprawdzają...
11.04.2016 | Ogrzewanie
Ekonomiczne ogrzewanie hal, budynków mieszkalnych, kościołów i...
10.11.2016 | Ogrzewanie
Nie istnieją uniwersalne urządzenia grzewcze, które sprawdzą...
08.11.2017 | Ogrzewanie
Niezależnie od tego, czy promienniki kwarcowo-halogenowe mają...

Słowa kluczowe: