Grzejniki kolumnowe LASERLINE

Designerskie grzejniki stalowe marki VOGEL & NOOT

Współczesne budownictwo charakteryzują nie tylko rozwiązania o wysokiej klasie jakości, ale także niepowtarzalnym designie. Każdy element w naszym domu czy mieszkaniu może być funkcjonalny, a przy tym piękny. Dotyczy to także centralnego ogrzewania i grzejników, które powinny mieć nie tylko dobre parametry, ale także efektownie prezentować się we wnętrzu. Jaki grzejnik wybrać, aby spełnił nasze wymagania?

Dzisiejszy rynek systemów grzewczych oferuje klientom całą gamę produktów, spośród których można wybrać dla siebie najlepsze. Jednym z czołowych dostawców grzejników w Polsce jest marka VOGEL & NOOT, której asortyment obejmuje: grzejniki płytowe, konwektorowe, łazienkowe, kolumnowe, kanałowe oraz dekoracyjne. Nowością w ofercie są grzejniki serii LASERLINE, stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach.

 

laserline grzejniki kolumnowe rettig heatingLASERLINE Standard / fot. VOGEL & NOOT

 

Grzejniki kolumnowe LASERLINE – design i funkcjonalność
LASERLINE to grzejniki członowe kolumnowe, składające się z połączonych ze sobą kilku pojedynczych żeberek (członów). Swoim wyglądem nawiązują do tradycyjnych grzejników żeberkowych, są jednak wykonane w najnowocześniejszej technologii spawania laserowego. Łączenia poszczególnych elementów grzejnika są niezauważalne, a spoina powstająca w wyniku łączenia stali wiązką laserową ma minimalną szerokość, eliminując praktycznie miejsca powstawania korozji.

 

laserline grzejniki kolumnowe rettig heating laserline grzejniki kolumnowe rettig heatingSpawanie laserowe oraz spawanie tradycyjne / fot. VOGEL & NOOT

 

To, co wyróżnia grzejniki członowe LASERLINE to również ich budowa. Grzejniki wykonane są z precyzyjnej rury stalowej o przekroju litery D. Taki kształt zapewnia lepszą wydajność i większą powierzchnię wymiany ciepła niż w klasycznych rurach o przekroju kołowym. Dzięki temu szybciej ogrzejemy pomieszczenie i dłużej zapewnimy w nim ciepło.

 

laserline grzejniki kolumnowe rettig heatingLASERLINE Theke / fot. VOGEL & NOOT

 

LASERLINE – w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby użytkowników
Seria LASERLINE to 5 modeli nowoczesnych grzejników kolumnowych.
Pierwszy to LASERLINE Standard dostępny w pięciu różnych głębokościach (63, 101, 139, 177 oraz 215 mm) i 26 wysokościach (od 155 do 3000 mm), może mieć od 4 do 50 członów w 71 kolorach z palety RAL i kolorach specjalnych. Grzejniki posiadają standardowe podłączenie: 4 x GW 1/2” z boku. Sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, a zróżnicowanie pod względem wymiarowym pozwala na ich instalację nawet w niewielkim pomieszczeniu. Grzejniki kolumnowe Standard o największych wymiarach (6- i 5-kolumnowe) będą świetnie prezentować się w dużej sypialni i otwartym salonie, mniejsze – w kuchni, łazience i przedpokoju. Możliwość lakierowania grzejnika na dowolny kolor pozwala zamienić go w nieprzeciętną ozdobę wnętrza. Jego odcień może harmonizować z kolorem ścian lub kontrastować, tworząc bardzo wyszukany efekt.  

 

laserline grzejniki kolumnowe rettig heating laserline grzejniki kolumnowe rettig heatingLASERLINE Twin / fot. VOGEL & NOOT

 

Marka VOGEL & NOOT oferuje również grzejniki LASERLINE z podłączeniem środkowym. Takie rozwiązanie ułatwia montaż i pozwala na prostsze podłączenie grzejnika do instalacji – również w budynku w stanie surowym czy przeznaczonym do modernizacji, w szczególności w biurach, budynkach użyteczności publicznej czy obiektach komercyjnych, gdzie całkowita wymiana instalacji i przyłączy byłaby zbyt kosztowna. To rozwiązanie korzystne zarówno dla użytkownika, jak i instalatora. Model LASERLINE z podłączeniem środkowym ma wbudowany regulowany zawór z nastawą wstępną i podłączenia 6xGW 1/2”. Grzejnik produkowany jest w wysokości od 155 do 3000 mm oraz długości od 200 do 1500 mm. Minimalistyczny design odnajdzie się w każdej przestrzeni – prywatnym mieszkaniu, sali szkolnej czy biurze adwokackim.

Do kuchni i łazienki, gdzie liczy się dobre zagospodarowanie przestrzeni, dedykowany jest grzejnik LASERLINE Twin. Model ten dostarczany jest łącznie z ruchomym w pionie wieszakiem w kolorze grzejnika (z chromowanym uchwytem) oraz zestawem mocującym. Pionowy wieszak pozwala na suszenie mokrych ręczników i lekkiej odzieży. Model dostępny jest w kilku wysokościach: 1000, 1200, 1500 i 1800 mm; długościach: 500 mm (dla 10 członów) i 600 mm (dla 12 członów) oraz głębokości 63 mm (jest to model 2-kolumnowy). Grzejnik LASERLINE Twin jest podłączony od dołu po środku przez 2 przyłącza GW 1/2”. Przyłącze zasilania znajduje się zawsze po lewej stronie, przyłącze powrotu po prawej stronie. Rozstaw przyłącza wynosi 50 mm. Dla modelu Twin można dodatkowo zamówić grzałkę elektryczną, dzięki czemu możliwa będzie eksploatacja grzejnika poza sezonem grzewczym.

Dla miłośników nieprzeciętnych i unikatowych rozwiązań idealnym produktem okażą się grzejniki kolumnowe LASERLINE Theke. To wysokie, pionowe grzejniki wyposażone w blat z drewna. Dzięki takiemu rozwiązaniu grzejnik Theke może pełnić w pomieszczeniu formę półki lub stolika, a zainstalowany w kuchni – bufetu i dodatkowo oddzielać strefę kuchenną od jadalnej bądź salonu. LASERLINE Theke łączy w sobie wysoką moc grzewczą, praktyczność oraz nowoczesny design. Blat wykonany jest z odpornego na uszkodzenia i odkształcenia pod wpływem ciepła drewna bukowego. Na indywidualne zamówienie klienta można zamontować grzejnik bez blatu. Wymiary grzejnika LASERLINE Theke: wysokość 940 mm (750 mm – wysokość samego grzejnika) lub 1090 (900) mm; długość 720 (700), 920 (900) lub 1120 (1100) mm; głębokość: 224 mm (grzejnik 4‑kolumnowy), 262 mm (5‑kolumnowy).

 

laserline grzejniki kolumnowe rettig heatingLASERLINE z podłączeniem środkowym / fot. VOGEL & NOOT

 

LASERLINE Bank to wyjątkowy grzejnik poziomy wyposażony w drewniany blat, dzięki któremu może pełnić on funkcję podgrzewanego siedziska lub funkcjonalnej półki. Najlepiej sprawdzi się w łazience i przedpokoju ze względu na użyteczność i kompaktowe wymiary. Prosty design grzejnika w połączeniu z drewnem będzie idealnie pasował do wnętrz w stylu klasycznym i skandynawskim. Grzejnik dostępny jest w wysokości: 422 mm (grzejnik 4-członowy), 472 mm (5-członowy), 522 mm (6‑członowy), 572 mm (7-członowy); długości: od 1850 do 3150 mm; głębokości 370 mm.

Grzejniki kolumnowe LASERLINE dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, co daje możliwość wykonania ich w niestandardowych wysokościach i szerokościach oraz dopasowania do pomieszczeń o nietypowych kształtach – kolumny grzejnika mogą być połączone ze sobą pod kątem lub w formie półkola.

Grzejniki stalowe czy aluminiowe?
Zarówno inwestorzy, jak i projektanci zadają sobie pytanie: „który grzejnik wybrać – stalowy czy aluminiowy?”. Grzejniki aluminiowe niewiele ważą – można je powiesić na ścianie o lekkiej konstrukcji, np. z płyt G-K. Jednak ze względu na miękkość materiału, jakim jest aluminium, mają niską odporność na uszkodzenia mechaniczne i nie można ich stosować z instalacją wodną wykonaną z miedzianych rur (podwyższone ryzyko korozji metalu). Z kolei grzejniki stalowe są mocne i uniwersalne – dostępne w różnych wymiarach, dzięki czemu łatwo je zainstalować w każdej przestrzeni. Wielu producentów, jak marka VOGEL & NOOT, coraz częściej stosuje dodatkowo nowoczesne zabezpieczenia antykorozyjne, wydłużające żywotność grzejnika i całej instalacji. Dzięki temu użytkownik zyskuje gwarancję jakości i zmniejszone ryzyko awarii. Wszystkie grzejniki LASERLINE spełniają wymagania certyfikatów jakości ISO: 9001 i 14001 oraz posiadają deklaracje zgodności z normą PN-EN 442. Objęte są również 10‑letnią gwarancją producenta.

 

laserline grzejniki kolumnowe rettig heating laserline grzejniki kolumnowe rettig heatingWykonanie specjalne / fot. VOGEL & NOOT

 

Wymiana grzejnika żeliwnego na stalowy
A co z grzejnikami żeliwnymi, które jeszcze kilkanaście lat temu królowały w polskich domach? Cenione dawniej za swoją wytrzymałość, przestały się sprawdzać w nowym budownictwie ze względu na zbyt duży ciężar i estetykę. Minusem jest również czas nagrzewania się i stygnięcia żeliwnego grzejnika, który nie pozwala na dowolne sterowanie temperaturą. Dlatego projektanci, deweloperzy oraz inwestorzy zaczęli skłaniać się ku nowym rozwiązaniom, które sprawdzą się w lekkim, energooszczędnym budownictwie oraz przy wymianie starego ogrzewania na nowe, czyli grzejnikach stalowych. Mają one małą bezwładność cieplną – szybko się nagrzewają po włączeniu pieca. Mieści się w nich mniej wody niż w grzejnikach żeliwnych, dzięki czemu użytkownikowi łatwiej jest kontrolować temperaturę w każdym pomieszczeniu i zużyć mniej energii. Ponadto, grzejniki ze stali cechuje atrakcyjny wygląd. Grzejniki LASERLINE marki VOGEL & NOOT są idealne zarówno dla nowoczesnego, jak i modernizowanego budownictwa. Szlachetna prostota LASERLINE daje nieograniczone możliwości aranżacyjne – grzejniki będą pięknie prezentować się zarówno w nowoczesnych mieszkaniach, jak i tradycyjnych domach jednorodzinnych.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie: www.vogelundnoot.com


Liczba odwiedzin: 59 | Data publikacji: 2018-01-17

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


29.01.2015 | Grzejniki

Czasy, w których różne przedmioty codziennego użytku miały pełnić tylko i wyłącznie funkcję praktyczną, to już przeszłość. Dziś każdy sprzęt domowy, oprócz świetnych parametrów technicznych, musi też być ciekawy i modny – i absolutnie nie ma prawa zaburzać estetyki całego pomieszczenia. Przed tym trendem nie ostała się żadna branża – włącznie z producentami grzejników. Jak doskonale można połączyć funkcjonalność z nowoczesnym designem pokazuje nowa linia grzejników kanałowych Intratherm, oferowanych przez firmę VOGEL&NOOT.

19.07.2018 | Grzejniki

Bardzo ograniczone możliwości regulowania temperatury, duży ciężar, trudności z utrzymaniem w czystości i estetyka pozostawiająca wiele do życzenia… Te cechy grzejników żeliwnych, masowo instalowanych w naszych domach w latach PRL-u sprawiają, że dziś odchodzą one do przeszłości. W ich miejscu pojawiają się rozwiązania, w których producenci umiejętnie i z fantazją łączą nowoczesną, zaawansowaną technologię z ciekawym designem. Przykładem mogą być stalowe grzejniki modernizacyjne typ K22 firmy Invena, które są świetną alternatywą dla grzejników żeliwnych. Dzięki temu, że mają wysokość 550 mm , można nimi zastąpić grzejniki żeliwne bez konieczności ingerencji w dotychczasową instalację.

Wybór ogrzewania to bardzo ważna decyzja, która zaważy w przyszłości na naszym komforcie cieplnym oraz finansach. Rodzaj instalacji zależy w dużej mierze od możliwości architektonicznych i adaptacyjnych budynku. W ostatnim czasie wielu inwestorów waha się pomiędzy ogrzewaniem podłogowym a tradycyjnymi grzejnikami. Które z tych rozwiązań powinniśmy wybrać i kiedy?

07.08.2018 | Stal, wyroby stalowe

Konstrukcje budowlane, maszyny, konstrukcje ciągów logistycznych, ciągi wentylacyjne, przemysł motoryzacyjny – to zaledwie wycinek branż, w których wykorzystywane są różnego rodzaju kształtowniki ze stali. Szeroki asortyment wyrobów ze stali w długościach handlowych lub profesjonalnie ciętych na wymiar oferuje firma INPOL-KRAK.

16.08.2017 | Kontenery

Kontenery spełniają w dzisiejszych czasach ważną funkcję, nie tylko w transporcie czy budownictwie, ale również na wielu innych polach. Swoje zastosowanie znajdują w przemyśle, usługach, magazynowaniu towarów, a także jako obiekty mieszkalne. Zaletą jest ponadto możliwość nabycia w dogodnym dla inwestora systemie. Dla inwestycji długoterminowych wskazane jest kupno kontenera, z kolei na krótki czas prowadzenia inwestycji lub w przypadku ograniczonego budżetu – kontener można wynająć.

23.02.2017 | Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe to nie tylko przyjemność stąpania po rozgrzanej posadzce. Dzięki niemu można wygospodarować więcej powierzchni użytkowej w domu, rezygnując z grzejników. Ogrzewanie podłogowe to idealny profil temperatury w pomieszczeniu i równomierne ogrzewanie całej powierzchni, brak widocznych elementów grzejnych ograniczających aranżację wnętrza oraz długowieczność systemu, szacowana na ponad 50 lat pracy. W przypadku instalacji wodnej jest też możliwość podłączenia ze źródłami niskotemperaturowymi, np. pompami ciepła i kotłami kondensacyjnymi, co gwarantuje najwyższą efektywność systemu.

21.10.2016 | Kontenery

Trudno znaleźć gałąź przemysłu, w której by nie wykorzystywano kontenerów. Świetnie sprawdzają się one wśród firm rozpoczynających działalność, pozwalają też niedrogo i szybko zorganizować dodatkowe miejsce dla pracowników czy do przechowywania towarów. Dzięki temu, że nie są na stałe związane z gruntem, kontenery sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie na pewien, ograniczony okres czasu potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Na co zwracać uwagę wybierając dostawcę kontenera? Lepiej kupić czy wynająć? Na ile możliwe jest dopasowanie kontenera do specyficznych potrzeb? Odpowiedzi poszukamy, śledząc ofertę firmy IW-TOM, która proponuje sprzedaż i wynajem kontenerów.

12.09.2016 | Grzejniki

Grzejniki, dawniej zwane kaloryferami, ewoluowały i zyskały nową funkcję. Oprócz tej podstawowej, jaką jest grzanie, coraz częściej stają się elementem dekoracyjnym i użytkowym, spójnie wkomponowanym we wnętrze. Nowoczesne grzejniki doskonale wpisują się w trendy panujące w urządzaniu wnętrz, a pomysły projektantów naprawdę potrafią zaskakiwać.

14.01.2015 | Ogrzewanie

Pięknie odnowione, stylowe mieszkanie, idealnie dobrane przez projektanta wnętrz kolory, eleganckie meble i… grzejnik, a przy nim plastikowe pokrętło, albo – co jeszcze gorsze – widoczna gołym okiem rurka instalacyjna czy niklowany zawór. Choć każdy z nas to zna, to jednak (na szczęście!) takie widoki towarzyszą nam coraz rzadziej, a na rynku instalacyjno-sanitarnym dostępne są nie tylko designerskie grzejniki dekoracyjne, ale również bogaty asortyment różnego rodzaju armatury. Z powodzeniem można ją dopasować niemal do każdego grzejnika.

04.11.2013 | Grzejniki

Rola grzejnika w pomieszczeniu wcale nie musi ograniczać się tylko do ogrzewania. Do takiego wniosku można dojść, przyglądając się produktom oferowanym przez producenta grzejników COSMO, które nie tylko pozwalają uzyskać komfort termiczny przy ekonomicznej i ekologicznej eksploatacji, ale również zmienić stylistykę całego wnętrza.

01.02.2017 | Składy budowlane

Dla firm i sklepów działających w branży budowlanej czy przemyśle bardzo istotny jest wiarygodny i rzetelny dostawca, który daje możliwość kompletnego zatowarowania w produkty wysokiej jakości dostępne w konkurencyjnych cenach. Wysokie standardy prowadzenia działalności oraz relacje oparte na partnerstwie i zaufaniu są kluczem do stworzenia długoletniej współpracy pomiędzy hurtownią a klientem.

11.02.2016 | Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe ma wiele zalet: nagrzana podłoga długo utrzymuje ciepło, podłogi w łazience szybko schną, a sposób rozkładu ciepła z takiego ogrzewania pozwala obniżyć o około 2°C temperaturę w pomieszczeniu przy zachowaniu poczucia komfortu cieplnego. Poza tym jest to ogrzewanie uznawane za najlepsze dla naszego zdrowia.

25.06.2018 | Chemia budowlana

Końcowy efekt prac glazurniczych w kuchni lub łazience może zaskoczyć mieszkańców remontowanej przestrzeni. Czasem jest to miłe oczarowanie pięknem starych pomieszczeń w nowej odsłonie, jednak czasami zdarza się też nieprzyjemne i rozczarowujące uczucie fuszerki. Od czego zależy prawidłowe układanie płytek? Podpowiadają specjaliści z firmy Weber Saint-Gobain, która wyspecjalizowała się w dostarczaniu na rynek remontowy systemów i produktów, które są nie tylko funkcjonalne i trwałe, ale również łatwe i przyjazne w zastosowaniu.

30.06.2016 | Kominki

Piec kaflowy, kominek, kuchnia kaflowa – znane od wielu pokoleń, dziś wracają w nowej odsłonie, bo obok funkcji typowo praktycznych, czyli ogrzewania pomieszczeń, są też nierzadko centralnym miejscem w domu, wokół którego – jak za dawnych czasów – zbiera się cała rodzina. XXI wiek, w którym tak bardzo stawia się na rozwój technologii, zmienił też oblicze tradycyjnego zduństwa. Dziś obok materiałów takich jak glina czy cegła szamotowa, pojawiają się też najnowocześniejsze paleniska akumulacyjne i zaawansowana elektronika, sterująca procesem spalania. A efekty fuzji starego z nowym bywają nieraz oszałamiające.

Kuchnia to pomieszczenie, w którym powstaje najwięcej „domowych zapachów”. W dużej mierze są to aromaty, których właściciele nieruchomości wolą się pozbywać, instalując okapy kuchenne. Ich wadą jest jednak hałaśliwość i często niewystarczająca wydajność. Fińska firma VILPE® proponuje innowacyjny system Cicha Kuchnia, który emituje dźwięki na minimalnym poziomie i jest wysoce efektywny.

Rynek mebli kuchennych produkowanych pod konkretne zamówienie cały czas rośnie w siłę. Dla klienta liczy się nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka całej kuchni, w której meble i zainstalowany sprzęt AGD to główne składniki tego pomieszczenia. Świadomi takiej sytuacji rynkowej jest firma Wemax, lider w produkcji frontów oraz zestawów kuchennych.

Jak wnieść ducha nowoczesności do łazienki czy do kuchni? Z pewnością trzeba dobrać atrakcyjne meble, ułożyć wyjątkowo zaprojektowane płytki, wannę, armaturę, urządzenia sanitarne. Ponadto bardzo często nowoczesny styl kojarzony jest również z zastosowaniem elementów wykonanych ze stali szlachetnej bądź aluminium. Aby więc podkreślić wszystkie walory estetyczne modnej kuchni i łazienki, trzeba także odpowiednio dobrać takie dodatki, jak kratki wentylacyjne oraz drzwiczki rewizyjne, które spójnie wpiszą się w aranżacyjną tonację całości.

Meble kuchenne wykonywane na zamówienie stały się już praktycznie normą na polskim rynku i zastąpiły gotowe, katalogowe zestawy. Projektowanie kuchni pod indywidualne potrzeby i gusta klienta spowodowało, że do kuchni trafiły materiały i wykończenia dotąd nie stosowane w tych pomieszczeniach. Jednym z nich jest kamień, który jest polecany jako surowiec do produkcji blatów.

Obok mebli i bibelotów, które dopełniają dzieła, jakim jest aranżacja wnętrz, na ostateczny wygląd całości wpływa przede wszystkim podłoga, dlatego musi ona harmonijnie wpisać się w stylistykę całego pomieszczenia i nie może przytłaczać całości wystroju. Ponieważ wymiana podłóg nie jest zadaniem łatwym, często asekuracyjnie wybieramy rozwiązania najpopularniejsze, tradycyjne. Jednak czasami warto wyjść poza utarte schematy i stworzyć aranżację jedyną w swoim rodzaju. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób stawia na podłogi winylowe. Co to jest i czemu zawdzięcza swoją popularność?

20.09.2017 | Szkło

Coraz większa moda na szkło artystyczne i dekoracyjne, m.in. na szyby kolorowe i bezpieczne, stała się dla producentów bodźcem do poszukiwania wyrobów jak najbardziej odpowiadających gustom klientów i… jak najtańszych. Efekt? Piękne fasady z szyb laminowanych foliami transparentnymi i mlecznymi lekko nagryzione zębem czasu natychmiast tracą swój urok, przez co łuszczące się folie najpierw ukrywane są pod nalepkami, a w końcu wymienia się całą szybę. Czy rzeczywiście szyby laminowane, zwłaszcza w zastosowaniach na zewnątrz, skazane są na tak krótki żywot? Wszystko zależy od technologii produkcji, o którą pytamy Ziemowita Bysikiewicza, prezesa zarządu w firmie MBB Szkło, będącej prekursorem w Polsce i Europie w branży laminowanych szyb z dekoracjami drukowanymi.

21.06.2017 | Stolarskie usługi

Przaśna epoka PRL-u na naszych domach odcisnęła swoje piętno w postaci drewnianych boazerii i meblościanek na wysoki połysk. Nic dziwnego, że nastanie wolnego rynku to istny stylistyczny boom – kolory wszystkie poza białym, wnętrza „na bogato”, pretendujące do luksusu (choć w wersji ekonomicznej). Czym w aranżacyjnych modach zapiszą się pierwsze dekady XXI wieku? Na pewno różnorodnością, bo dziś obok siebie współistnieją surowy minimalizm i rustykalna przytulność. Czy jest jakiś element, który łączy tak odmienne stylistyki, umożliwiając – w razie zmiany trendów – łatwe przearanżowanie wnętrza? Jest! To drewno – materiał piękny, naturalny i ponadczasowy, dlatego trudno sobie wyobrazić, aby drewniany blat łazienkowy czy kuchenny kiedykolwiek wyszedł z mody.

21.05.2015 | Wykańczanie wnętrz

„ W zdrowym domu – zdrowy duch” – tak dziś powinno brzmieć stare, ale wciąż aktualne przysłowie. Dom to inwestycja na lata. Warto więc zrobić wszystko, żeby czuć się w nim nie tylko bezpiecznie, ale i komfortowo. Jak i czym wykończyć dom, żeby było naturalnie, ekologicznie i w zgodzie z naturą?

28.04.2015 | Elektryczne materiały

Każdy, kto choć trochę interesuje się wystrojem wnętrz wie, że o charakterze przestrzeni nie decyduje jedynie kolor farby na ścianach czy stylowe meble. Aranżowanie pomieszczeń przypomina tworzenie muzycznej kompozycji, w której fałsz najmniejszego instrumentu psuje całość. Doskonale rozumie to producent osprzętu elektrycznego OSPEL. Każda kolejna kolekcja firmy łączy wysoką funkcjonalność z bezpieczeństwem, a wszystko to bez najmniejszych kompromisów na rzecz estetyki.

Sposobów na to, aby wnętrza były ciekawsze, bardziej atrakcyjne i przyciągające uwagę jest mnóstwo, jednak nie wszystkie są warte polecenia. Dzieje się tak dlatego, że mody szybko przemijają, a to, co w jednym sezonie jest szczytem dobrego smaku, w następnym tchnie anachronizmem. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby, aby nie pogubić się w tym designerskim gąszczu. Jakie? Przede wszystkim najlepiej postawić na materiały uniwersalne, stosowane od wieków, których urok nigdy nie przemija. Wśród nich znajduje się na przykład szkło.

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. zachodniopomorskie

Słowa kluczowe: grzejnik kolumnowy, stalowy grzejnik, grzejniki stalowe, grzejniki aluminiowe, grzejnik kuchenny, grzejnik łazienkowy, do kuchni, do łazienki, grzejnik, grzejniki