Szklane ścianki działowe w nowoczesnym biurze

Folia na szyby, folia na okna – inteligentne szkło w zasięgu ręki

W dobie wszystkiego, co inteligentne, popularność zdobywa również inteligentna folia na szyby i okna. Ogromne przestrzenie w nowoczesnych biurach i pokoje oddzielone od siebie szklaną ścianką działową, to tylko pozorna prywatność. Każda metoda by im zaradzić, jest dobra – również dla architektów, a folia ciekłokrystaliczna to produkt, który świetnie odpowiada na wyzwania XXI wieku.

Specjalnie dla architektów SONTE Poland uruchamia program partnerski. W jego ramach każdy partner będzie miał możliwość uzyskania preferencyjnych warunków współpracy z firmą oraz zarobku z prowizji od sprzedaży inteligentnej folii na okna i szyby.

Inteligentne folia na szyby – steruj swoją prywatnością
Sonte to inteligentna folia okienna, która pozwala na sterowanie prywatnością w domu, biurze, czy jakimkolwiek innym miejscu. Ta wyjątkowa folia ciekłokrystaliczna daje możliwość zmiany struktury szyby oddzielającej poszczególne pomieszczenia.

 

folia na szyby sonte folia na szyby sontefot. SONTE Poland

 

Dzięki ciekłym kryształom zlokalizowanym między dwoma warstwami folii można sterować jej przezroczystością poprzez dostarczanie odpowiedniego napięcia. Kiedy ciekłe kryształy otrzymują napięcie z zasilacza (czyli gdy folia okienna jest włączona), układają się w sposób regularny i dzięki temu zyskujemy efekt przezroczysty. Jeśli natomiast kryształy nie dostają napięcia z zasilacza (folia jest wyłączona), układają się one w sposób nieregularny i folia pozostaje matowa (mleczna). W efekcie zyskujemy przyciemniane szyby, których stopień zaciemnienia można regulować zarówno manualnie, jak i całkowicie bezprzewodowo – za pośrednictwem Internetu, poprzez tablet czy smartfon.
Inteligentna folia okienna zamontowana w nowoczesnym biurze pozwala w trakcie spotkania oddzielić część konferencyjną od przestrzeni open space. W zastosowaniach domowych idealnie sprawdza się w upalne lato lub w apartamentach o dużej przestrzeni z częścią mieszkalną, oddzieloną od np. sypialni tylko szklaną ścianką działową.

Jak to działa w praktyce?

SONTE to w dużej mierze rewolucja na rynku projektowania wnętrz. Ten wyjątkowy projekt został zrealizowany dzięki wsparciu 459 osób, w kampanii na Kickstarerze. W jej ramach zebrano ponad 230 tysięcy dolarów, które zostały przeznaczone na rozwój technologii, optymalizację kosztów produkcji i promocję na całym świecie.
Od premiery SONTE pozyskało ponad 20 zadowolonych klientów, realizując przy tym blisko 50 projektów.

Dla kogo inteligentna folia ciekłokrystaliczna?
Usługi firmy skierowane są zarówno dla osób prywatnych, jak i biznesowych. Folie SONTE świetnie sprawdzą się w nowoczesnych biurach, salach konferencyjnych, a także w pomieszczeniach domowych, takich jak kuchnia czy łazienka.

 

folia na szyby sonte folia na szyby sontefot. SONTE Poland

 

– Dotychczas współpracowaliśmy bezpośrednio z klientami, ale od jakiegoś czasu pojawia się coraz więcej zapytań od biur architektonicznych, projektantów wnętrz i innych osób związanych z branżą personalizacji, czy architektury. W związku tym postanowiliśmy uruchomić program partnerski – mówi Paweł Król, Dyrektor Generalny SONTE Poland.  
Sonte przez program Premium Partner udostępnia architektom zainteresowanym współpracą materiały techniczne (dydaktyczne). W ramach przygotowania do współpracy udziela wszelkiej pomocy merytorycznej dotyczącej inteligentnej folii na szyby, a w razie potrzeby udostępnia też zespół montażowy.
Po wpisaniu architekta do programu oraz realizacji jego projektu z użyciem inteligentnej folii okiennej zostaje wypłacona prowizja. System prowizyjny został skonstruowany w taki sposób, by każdej ze stron przynosić wymierne korzyści finansowe.

Aby dołączyć do programu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie SONTE Poland: www.sonte-poland.pl

 


Liczba odwiedzin: 109 | Data publikacji: 2017-10-11

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


27.03.2018 |

Odpowiednia izolacja domu jest już podstawowym wyznacznikiem budownictwa energooszczędnego. Aby osiągnąć wysoki komfort cieplny, a jednocześnie ograniczyć koszty ogrzewania i utrzymania domu, powinniśmy dużą uwagę przyłożyć do kwestii montażu i ocieplenia okien, który może skutecznie zapobiec powstawaniu mostków termicznych. Takim rozwiązaniem na polskim rynku jest system WIMOUNT.

03.08.2016 | Stolarka otworowa

Doświadczenie, jakość, precyzja – to nie puste frazesy, ale bardzo pożądane dziś na rynku cechy oferentów rozwiązań dla branży budowlanej. Szczególnie wysokie wymagania stoją przed producentami stolarki PVC i ALU, bo świadomy konsument doskonale wie, jak ogromny jest wpływ dobrze dobranych okien na bezpieczeństwo i funkcjonalność. Tutaj nie ma miejsca na błędy, dlatego najlepiej zaufać doświadczonym i rozpoznawalnym na rynku producentom. A do takich z całą pewnością należy firma Nowy Dom Okna Sp. z o.o., działająca w branży już od 19 lat.

04.11.2015 | Stolarka otworowa

Budynki energooszczędne i pasywne muszą spełniać bardzo surowe wymogi bilansu energetycznego. Obok kluczowych aspektów, jak dobór materiałów, zwarta konstrukcja, właściwa wentylacja i odpowiednie rozmieszczenie okien, równie ważnym czynnikiem wpływającym na szczelność takich obiektów jest jakość połączeń wszystkich elementów. Dotyczy to również stolarki otworowej – bo nie tylko same okna i drzwi, ale również ich sposób montażu musi spełnić rygorystyczne wymagania.

Oświetlenie włączane i wyłączane smartfonem, rozbudowane systemy monitoringu, temperatura powietrza ustawiana precyzyjnie jednym przyciskiem, zaawansowana infrastruktura informatyczna – to właśnie nowoczesne technologie kreują dziś przestrzeń biur i obiektów komercyjnych. Wśród inteligentnych rozwiązań nie brak też świetne znanej technologii ciekłokrystalicznej. Wykorzystana w innowacyjnej postaci w folii okiennej, podbija coraz więcej europejskich rynków, nie omijając też Polski.

11.06.2015 | Automatyka domowa

Automatyka domowa i systemy sterowania domem szturmem zdobywają polski rynek. Inwestorzy coraz częściej są zainteresowani nietypowymi rozwiązaniami i wygodnym sprawowaniem kontroli nad wieloma urządzeniami i funkcjami z poziomu laptopa lub pojedynczego przycisku. Jednym z kluczowych elementów takiego systemu są kontrolery i włączniki.

28.04.2015 | Stolarka otworowa

W dzisiejszych czasach, gdy technologia na każdym kroku ułatwia nam życie, okazuje się, że nawet rolety okienne są przeżytkiem z poprzedniej epoki. Przynajmniej takie wrażenie można odnieść, zapoznając się właściwościami folii okiennej Sonte, której stopień przejrzystości ustawia się… ze smartfona!

24.05.2018 | Chemia budowlana

Dokonując zakupu materiałów budowlanych do remontu łazienki, często skupiamy się na glazurze i terakocie, poszukujemy ciekawej wanny i funkcjonalnego prysznica. Pragniemy atrakcyjnego wnętrza, niestety zapominając o tym, jak istotne są niewidoczne elementy łazienki, które zapewnią możliwość bezawaryjnego korzystania z niej przez lata. To właśnie systemy izolacji są kluczowymi elementami każdego salonu kąpielowego. Odpowiednio dobrane oraz zainstalowane pozwolą cieszyć się ulubioną łazienką przez długi czas, ale co więcej, umożliwią jeszcze większą kreatywność przy jej aranżowaniu.

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.

Słowa kluczowe: folie okienne, inteligentne szkło, folia sonte, folia aplikacja