Prefabrykowane hale łukowe Develagro

Nowoczesne hale na magazyn, budynek rolniczy, obiekt sportowy

Hale to obecnie jeden z najszybszych i najbardziej opłacalnych sposobów na budowę nowego obiektu. Można je wykorzystywać w wielu branżach, m.in. rolnictwie, przemyśle, logistyce, a także sporcie i rekreacji. Inwestor decydując się na ich zakup i budowę powinien wybrać najlepsze rozwiązanie. Takim na rynku są hale łukowe w technologii mobilnej maszyny, których producentem jest firma Develagro.

Dlaczego warto inwestować w hale łukowe?
Hale łukowe Develagro charakteryzuje przede wszystkim lekka konstrukcja, która jednocześnie jest bardzo wytrzymała i solidna. Trwałość hali zapewniają łukowe profile połączone ze sobą poprzez falcowanie krawędzi (łączenie bez wiercenia i wkręcania śrub gwarantuje maksymalną szczelność) i posadowione na trwałych fundamentach – co wyróżnia hale Develagro spośród innych na rynku. Są one dzięki temu bardzo stabilne, wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne – wiatry, śniegi oraz deszcze, a także na wstrząsy sejsmiczne (wykorzystuje się je m.in. do budowy baz wojskowych na terenach, gdzie występują trzęsienia ziemi). Firma posiada w swojej ofercie również hale na fundamentach prefabrykowanych przeznaczone do budowy mniejszych obiektów (do 10 m) i budowli tymczasowych z możliwością przenoszenia z miejsca na miejsce.

 

prefabrykowane hale łukowe develagrofot. Develagro

 

Ogromną zaletą hal łukowych jest także krótki czas budowy. Firma Develagro może wykonać nawet do 200 m2 przekrycia łukowego w ciągu jednego dnia. To pozwala inwestorowi na szybkie użytkowanie hali i zachowanie ciągłości w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Ponadto jest to bardzo opłacalna inwestycja, której koszty są znacznie niższe niż w przypadku budowy obiektów murowanych.

 

prefabrykowane hale łukowe develagrofot. Develagro

 

Wiata łukowa – trwała konstrukcja, która nie wymaga podpór
Hale Develagro wykorzystują najlepszą konstrukcję w architekturze – łuk. Jest on bardzo wytrzymały i przede wszystkim nie wymaga stosowania żadnych podpór.  Dzięki temu nawet duże obiekty (do 24 m szerokości) można postawić bez użycia słupów i kratownic. Większe obiekty są również możliwe do wykonania – w takiej sytuacji wykorzystuje się już podpory. Łuk wytrzymuje nawet bardzo duże obciążenia, jednocześnie sprawiając wrażenie lekkiej i estetycznej budowli.

 

prefabrykowane hale łukowe develagrofot. Develagro

 

Poszycie łukowe składa się z ukształtowanych na miejscu budowy profili łukowych z blachy w kręgach. Każdy element jest jednolitą, ciągłą strukturą i nie posiada żadnego połączenia technologicznego. Gwarantuje to 100% szczelności, bezawaryjność i bezobsługowość przez cały okres użytkowania obiektu.

 

prefabrykowane hale łukowe develagrofot. Develagro

 

W produkcji hal łukowych Develagro wykorzystuje wysokiej jakości materiały – blachę alucynk o rdzeniu stalowym 1mm, pokrytą w procesie powlekania ogniowego stopem aluminium-cynk oraz blachę ocynk o rdzeniu stalowym, powleczoną obustronnie warstwą cynku. Blacha powleczona warstwą cynku przez wiele lat skutecznie chroni rdzeń przed korozją. Jeśli klient ma takie życzenie, firma Develagro może użyć również kolorowej blachy Tata Steel, która jest pokryta specjalną warstwą antykorozyjną, wydłużającą żywotność materiału.

 

prefabrykowane hale łukowe develagrofot. Develagro

 

Zastosowanie hal łukowych Develagro
Hale łukowe Develagro mają zastosowanie w różnych dziedzinach i branżach. To idealne rozwiązanie dla rolnictwa. Hale można zaadaptować jako magazyny zbożowe, paszowe lub przechowalnie warzyw i owoców. Mogą stanowić zadaszenie silosów na płody rolne lub jako magazyn płaski, tzw. podłogowy stanowić alternatywę dla dużych i kosztownych silosów wieżowych, które służą jedynie do przechowywania zbóż, a w czasie ich nieużytkowania, nie mogą przejąć innych funkcji. W przypadku łukowych magazynów zbóż po sezonie można je wykorzystać na wiele innych sposobów. W hali łatwo zapewnić odpowiednie warunki do magazynowania – zapewniają one optymalną wilgotność zboża oraz ułatwiają monitorowanie jego stanu i ochronę przed szkodnikami, co gwarantuje lepszą jakość towaru.

 

prefabrykowane hale łukowe develagro prefabrykowane hale łukowe develagrofot. Develagro

 

Hodowcy bydła, trzody chlewnej i drobiu mogą hale łukowe wykorzystać jako obory, chlewnie, kurniki, stodoły oraz wiaty na słomę i siano. Koszt postawienia hali Develagro jest niższy niż np. obory murowanej, a budowa takiego obiektu trwa znacznie krócej, co zwłaszcza przy powiększaniu stada, daje możliwość szybkiego zapewnienia zwierzętom bezpiecznego i suchego legowiska. Nawet przy niezwykle silnych wiatrach inwentarz jest całkowicie bezpieczny – dzięki temu, że hale są posadowione na trwałych fundamentach. Halę można ponadto dowolnie wyposażyć, a trwała i szczelna konstrukcja zapewnia zwierzętom optymalne warunki i zdrowy rozwój oraz przechowywanie słomy czy paszy przez okrągły rok bez ryzyka zawilgotnienia i pleśnienia. Co ciekawe, hale łukowe dają możliwość jednoczesnego magazynowania siana/słomy i chowu zwierząt w jednym obiekcie, co daje wysoki komfort hodowcom podczas prac inwentarskich oraz szybkie dostarczanie zwierzętom pożywienia oraz czyszczenie i wyściełanie legowisk. Hale łukowe świetnie sprawdzają się również jako zadaszenie dla maszyn rolniczych, zabezpieczając je przed niszczeniem pod wpływem niekorzystnej pogody, np. deszczu i wilgoci.

 

prefabrykowane hale łukowe develagrofot. Develagro

 

Wiaty łukowe to także szybki i stosunkowo tani sposób na budowę nowych obiektów sportowo-rekreacyjnych. Konstrukcja zapewnia trwałe zadaszenie dla ujeżdżalni do jazdy konnej, basenów, kortów tenisowych, boisk i lodowisk, zwłaszcza podczas niekorzystnych warunków pogodowych panujących na zewnątrz. Dla przykładu: na lodowiskach odkrytych powiewy wiatru powodują tzw. wylizywanie lodu. Na jego powierzchni tworzy się wtedy mokra warstwa, która powoduje, że korzystający z niego łyżwiarze ślizgają się po wodzie, a gdy ktoś się przewróci, upada na mokre podłoże. Zabudowa lodowiska w postaci hali łukowej zapobiega temu zjawisku i pozwala na bezpieczne, całkowicie komfortowe korzystanie z lodowiska. Podobnie rzecz się ma w przypadku ujeżdżalni do jazdy konnej. Postawienie trwałej hali łukowej na solidnych fundamentach, która jest odporna na działanie watrów (w przeciwnieństwie do niestabilnych i powiewających na wietrze namiotów czy hal blaszanych budowanych inną technologią, z cieńszej blachy), zapewnia lepsze warunki koniom oraz pracującym z nimi jeźdźcom. Chroni konie przed hałasem, który mógłby je spłoszyć, minimalizując tym samym ryzyko wypadku i groźnych dla zdrowia zwierząt oraz ludzi kontuzji. Warto poruszyć również kwestię opłacalności takiej inwestycji. Budowa zadaszonej hali, np. do tenisa ziemnego gwarantuje dochodowość tego przedsięwzięcia przez większą część roku kalendarzowego. Przez 3–5 miesięcy letnich, gdzie gra w tenisa jest możliwa poza halą, stawki za 1 godzinę gry są o wiele niższe niż w okresie jesienno-zimowym. Hale tenisowe gwarantują szybkie zwroty z inwestycji (wyższe stawki oraz większe obłożenie kortów spowodowane ich małą podażą). Co więcej, hale Develagro są bezkonkurencyjne wobec hal namiotowych oraz pneumatycznych „balonowych” jeśli chodzi o koszty użytkowania obiektu.

 

prefabrykowane hale łukowe develagrofot. Develagro

 

Inwestycja w hale łukowe pozwala również rozwinąć działalność przedsiębiorcom i stworzyć nowe miejsca pracy. Hale można zaadaptować jako biura, sklepy oraz hurtownie. To również dobre rozwiązanie dla firm produkcyjnych i spedycyjnych, które poszukują dodatkowego miejsca na składowanie towarów. Ponadto, inwestycja w nie to świetny pomysł na nowy biznes – hale łukowe można potem wynająć bądź sprzedać i tym samy uzyskać zwrot poniesionych przy zakupie kosztów.

 

prefabrykowane hale łukowe develagrofot. Develagro

 

Develagro zajmuje się kompleksową budową prefabrykowanych hal łukowych w technologii maszyny mobilnej. Dzięki temu firma jest w stanie postawić halę łukową w każdym miejscu, również tam, gdzie może wystąpić problem z brakiem doprowadzonych mediów do działki, ponieważ całe zaplecze firmy składa się z mobilnych maszyn, które mogą pracować w dowolnym terenie. Specjaliści po rozmowie z klientem przygotowują projekt konstrukcyjny, który ułatwia mu załatwienie wszelkich formalności. Dzięki projektowi inwestor może również sam zająć się przygotowaniem fundamentów pod budowę hali. Kompleksowa usługa obejmuje także doradztwo – klient po montażu hali zawsze może zwrócić się do pracowników firmy w razie jakichkolwiek pytań.

 

prefabrykowane hale łukowe develagrofot. Develagro

 

Warto wspomnieć, że firma Develagro pracuje obecnie nad nową marką, która zajmować się będzie budownictwem mieszkaniowym indywidualnym oraz wykorzystaniem technologii łukowej jako elementu szalunku traconego. Rozwiązanie to ma na celu przyspieszenie budowy domów tradycyjnych oraz ograniczenie związanych z tym kosztów. Develagro zaprojektowało jednorodzinny domek łukowy o najkorzystniejszym na rynku stosunku powierzchni ścian zewnętrznych do kubatury obiektu. Dom ten jest energooszczędny, bardzo szybki w budowie, a przede wszystkim niezwykle bezpieczny – zarówno pod względem działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak i zagrożenia ogniem.

Więcej na temat hal łukowych przeczytasz na stronie: www.develagro.pl


Liczba odwiedzin: 62 | Data publikacji: 2018-01-16

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


07.02.2018 | Systemy budowlane

Płyty warstwowe z wypełnieniem z wełny mineralnej i pianki poliuretanowej spełniają różnorodne wymagania dla obiektów komercyjnych, przemysłowych oraz publicznych. Zarówno architekci, jak też inwestorzy oraz wykonawcy poszukują płyty dachowych czy ściennych, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu projektach.

Dach, obok elewacji, jest elementem wieńczącym dzieło, jakim jest budowa domu, to jego wizytówka i ozdoba. Najczęściej właśnie aspekty wizualne dachu – obok ceny – determinują wybory inwestorów w tym zakresie. Jednak, jak podkreślają specjaliści, podstawowym kryterium powinny być uwarunkowania techniczne zarówno dachu, jak i pokrycia dachowego. Razem z ekspertami z firmy Lindab, oferującej nowoczesne stalowe pokrycia dachowe podpowiadamy, jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej w konkretnych przypadkach.

24.04.2014 | Obiekty rolnicze

Każde rozwijające się gospodarstwo rolne staje przed koniecznością rozbudowy obiektów, takich jak: obory oraz inne budynki inwentarskie. Wówczas właściciel gospodarstwa musi zastanowić się na jaką technologię budowy postawić. Jedną z najbardziej tradycyjnych i popularnych technologii wznoszenia obiektów rolniczych są konstrukcje stalowe. Dlaczego warto stawiać na takie rozwiązanie? Pytanie to zadaliśmy Tadeuszowi Jeśko, właścicielowi firmy ŚRB Ślusarstwo Roboty Budowlane, będącej producentem hal w konstrukcji stalowej.

Dynamicznie rozwijające się rolnictwo wymaga wymaga rozwiązań technicznych i logistycznych, które można wdrożyć błyskawicznie i w razie potrzeby wykorzystywać wielokrotnie. Obszarem, w którym takie rozwiązania są potrzebne jest przechowywanie maszyn, płodów rolnych czy towaru. Zaskakujący klimat, ale również zmieniający się rynek wymusza na rolnikach i firmach produkcyjnych budowy hal, które są nie tylko niezwiązane trwale z gruntem, ale również mają możliwość szybkiego montażu i demontażu.

Polscy rolnicy ciągle inwestują w rozwój. Nowoczesne rozwiązania w zakresie sprzętu, hodowli zwierząt czy upraw roślin i owoców powodują rozrastanie się polskich gospodarstw. Dlatego muszą one być wyposażane w obiekty, w których można zabezpieczać zarówno sprzęt jak i płody rolne czy żywy inwentarz. Na przeciw tym potrzebom wychodzi firma ZM Progress Leszek Sawicki, która oferuje lekkie, bezfundamentowe hale dla rolnictwa i przemysłu.

Świadomość klientów na temat zalet obiektów opartych o konstrukcję stalową rośnie. Nic więc dziwnego, że te nowoczesne rozwiązania coraz częściej wygrywają z tradycyjnym budownictwem. Hale stalowe są tańsze w wykonaniu i dużo szybciej się je buduje, a przy tym są równie wytrzymałe co tradycyjne budynki. I choć jeszcze do niedawna wydawało się, że tego typu obiekty staną się domeną przedsiębiorców wykorzystujących je jako zakłady produkcyjne, to dziś wyraźnie widać, że hale stalowe są też bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla branży rolniczej.

Lekkie hale bezfundamentowe najpowszechniej wykorzystywane są w branży rolniczej, jednak na budowę tego rodzaju obiektów nierzadko decydują się również firmy komunalne. Jako sortownie śmieci i magazyny lekkich elementów typu papier, plastik, folie świetnie sprawdzają się konstrukcje namiotowe – modułowe hale kryte plandeką, będące doskonałą alternatywą dla drogich i na stałe połączonych z gruntem obiektów, które nie mogą być przenoszone ani rozbudowywane.

W odróżnieniu od budynków murowanych, hale ze stali mogą być zbudowane w niemal każdym miejscu, a przy tym są solidne i odporne nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Nic więc dziwnego, że konstrukcje hal stalowych coraz częściej wygrywają z konstrukcjami obiektów wznoszonych tradycyjnymi metodami nie tylko z uwagi na szybkość realizacji inwestycji, ale także ze względów funkcjonalnych i ekonomicznych. I choć początkowo wydawało się, że najczęstszym obszarem zastosowań dla hal ze stali będzie przemysł, to jednak ich zalety coraz częściej doceniają przedstawiciele innych gałęzi gospodarki, a także rolnicy.

22.05.2018 | Obiekty rolnicze

Z czego zbudować oborę dla bydła, aby spełniała wszelkie wymogi bezpieczeństwa? Obecnie najlepiej sprawdzają się nowoczesne obory w konstrukcji stalowej. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie i jak przebiega budowa takiego obiektu?

20.10.2016 | Stalowe kontrukcje

Wybór systemu, w jakim zbudujemy dom, garaż, halę czy biuro, niesie ze sobą określone ryzyka i konsekwencje. Budując metodami tradycyjnymi, musimy wziąć pod uwagę wysokie koszty oraz długi czas realizacji inwestycji. Decydując się na drewno, musimy być świadomi konieczności cyklicznych impregnacji i konserwacji. Zanim jednak podejmiemy taką decyzję, warto poznać innowacyjny, ale już sprawdzony system, oparty na konstrukcji szkieletowej z ocynkowanej stali.

23.09.2015 | Stalowe kontrukcje

Tradycyjny system budowli murowanych, mimo że wciąż unowocześniany, pozostaje nadal najbardziej czasochłonną i pracochłonną metodą wznoszenia domów. W dobie kredytów hipotecznych i życia w niewiarygodnie szybkim tempie, kiedy to czas decyduje o ekonomiczności, a opłacalność o wyborze danego sposobu budowania, coraz większą popularność zyskują nowoczesne rozwiązania. Wśród nich bardzo rozsądnie prezentuje się technologia ocynkowanego szkieletu stalowego firmy SFH Grzywka.

23.06.2017 | Wózki widłowe

Wózek paletowy popularnie nazywany paleciakiem to niezbędne wyposażenie wielu miejsc takich jak sklepy, magazyny czy hale produkcyjne. Dzięki temu sprzętowi codzienna praca polegająca na przewożeniu towarów jest łatwiejsza i szybsza. W Polsce producentem wózków magazynowych jest firma Zakrem, która oferuje m.in. wysokiej jakości ręczne wózki paletowe oraz wózki z napędem elektrycznym.

Hale stalowe to dobra inwestycja, kiedy firma potrzebuje budynku przemysłowego o wysokiej wytrzymałości i nowoczesnym wyglądzie. Ze względu na swoje zalety hale stalowe z okładziną z płyt warstwowych wygrywają z tradycyjnymi rozwiązaniami, jak budynki murowane, oferując inwestorowi nieograniczone możliwości. Ważne, aby ich budowę zlecić doświadczonemu i certyfikowanemu producentowi, który kierując się profesjonalizmem i rzetelnością, wykona projekt według potrzeb i oczekiwań klienta.

W ostatnich latach polskie budownictwo przechodzi ogromną przemianę. Obok pojawiającej się coraz ciekawszej architektury biurowej, mieszkaniowej, czy użyteczności publicznej dzieje się też tak za sprawą budownictwa przemysłowego. Brzmi nieprawdopodobnie? Tylko pozornie. Dziś wizualna strona obiektów takich jak hale produkcyjne czy magazynowe podporządkowana jest często równie surowym zasadom wysmakowanej architektury, co nowoczesne budynki widywane w centrach średnich i dużych miast. Obecnie atrakcyjna architektonicznie hala przemysłowa coraz częściej staje się nieodzownym elementem wizerunku firmy, co każdym kolejnym obiektem ze swojego portfolio udowadnia firma CoBouw.

FPUH KOBEX jest przedsiębiorstwem od wielu lat zajmującym się profesjonalną budową i prefabrykacją konstrukcji stalowych, ze szczególną koncentracją na budowie stalowych hal i obiektów wielkopowierzchniowych. Umiejętność elastycznego reagowania na zmieniające się potrzeby klientów sprawiła, że dziś KOBEX jest jedną z najszybciej rozwijających się tego typu firm w Polsce, plasując się tym samym wśród liderów rynku.

29.08.2016 | Remonty, renowacje

Przygotowanie projektu, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, realizacja – każdy inwestor, który decyduje się na wybudowanie obiektu zmuszony jest do pokonania wyboistej drogi, jaka prowadzi do powstania budynku. Nic więc dziwnego, że coraz częściej na rynku poszukiwane są firmy, które obok fachowego wykonawstwa biorą też na siebie wszystkie inne etapy prac. Takie rozwiązanie znacząco usprawnia i przyspiesza realizację inwestycji budowlanych, minimalizując jednocześnie ryzyko błędów wykonawczych. Właśnie te aspekty są mocną stroną firmy K&K, która świadczy usługi w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego.

01.06.2015 | Budowlane inwestycje

Inwestorzy wymagają od firm budowlanych przede wszystkim elastycznego podejścia i terminowości w wykonywaniu kolejnych etapów zlecenia. Niestety wciąż na rynku wiele jest firm, które tym podstawowym i koniecznym wymaganiom nie są w stanie sprostać. Czy znalezienie odpowiedzialnego wykonawcy jest możliwe?

Dynamiczny rozwój rynku konstrukcji hal stalowych w Polsce sprawia, że przedsiębiorstwa oferujące tego typu produkt muszą nieustannie szukać nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, aby podnosić swoją konkurencyjność. Jednym z producentów stalowych hal jest firma KOBEX, która dzięki dopasowywaniu rozwiązań do potrzeb inwestora z powodzeniem jest w stanie nadążyć za zmieniającym się rynkiem i rosnącymi wymaganiami klientów.

11.05.2018 | Posadzki przemysłowe

Posadzki z betonu pod tarczę antyrakietową w Redzikowie, nawierzchnie betonowe dla kontenerowego terminalu przeładunkowego w Gliwicach, lodowisko-rolkowisko w Piekarach Śląskich. Czy coś łączy te obiekty? Łączy! We wszystkich posadzki wykonała jedna firma, przy czym trzy wymienione inwestycje to zaledwie ułamek prac zrealizowanych przez to przedsiębiorstwo. Powyższe przykłady bardzo dobrze pokazują szerokie spektrum działania firmy, która uczestniczy zarówno w wielkich i ambitnych projektach, jak również w nieco mniejszych, w których obok wysokiej jakości wykonania liczy się też estetyka.

Surowy klimat panujący w Skandynawii jest najlepszym papierkiem lakmusowym, weryfikującym skuteczność izolacji cieplnej. To właśnie na zimnej północy każde niedociągnięcie i mostek termiczny da szybko o sobie znać. Dotyczy to nie tylko budownictwa mieszkaniowego, ale także większych obiektów, np. stalowych hal: produkcyjnych, rolniczych, przemysłowych. Firma Conexx, która wyspecjalizowała się w produkcji stalowych hal ocieplanych, przetestowała swoje produkty właśnie w takich warunkach i ma na swoim koncie kilkadziesiąt ocieplanych hal dostarczonych na rynek skandynawski (Finlandia, Szwecja, Norwegia), a nawet pod koło podbiegunowe. To doświadczenie procentuje na rynku polskim, bo producent do perfekcji opanował sztukę eliminacji mostków termicznych w budowanych przez siebie obiektach.

Internet to dziś prawdziwa kopalnia wiedzy dla osób, które samodzielnie przeprowadzają naprawy i remonty. Z drugiej strony – często padamy ofiarą skutecznego marketingu, gdy wyrób zachwalany przez producenta okazuje się mało skuteczny. Jak nie pogubić się w gąszczu materiałów budowlanych i nie kupić produktu, którego jakość pozostawia wiele do życzenia? Dobrym odniesieniem może być dla nas przemysł. To właśnie tutaj stosuje się środki najskuteczniejsze, które niemal każdego dnia poddawane są ogniowym próbom pod względem skuteczności, trwałości, wytrzymałości. Dlaczego więc nie przenieść ich do prywatnych domów?

Wybierając odpowiednią farbę, należy wziąć pod uwagę jej typ, rodzaj uzyskiwanej powierzchni oraz połysku. W przypadku poszukiwania produktu o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne oraz światło dla takich wyrobów jak ramy rowerowe, skrzynki na listy i architektura ogrodowa, doskonale sprawdzi się farba proszkowa poliestrowa. Dla powierzchni narażonych na czynniki chemiczne, m.in. rur, zaworów, narzędzi polecana jest wersja epoksydowa. Dostępne są także farby poliestrowo-epoksydowe, które cechują się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną i chemiczną, a do tego są odporne na żółknięcie, bardziej ekonomiczne niż farby epoksydowe oraz posiadają bardziej wyraziste kolory.

Jakość, kompleksowość, profesjonalizm – te trzy słowa idealnie opisują w skrócie firmę BAUKRANE, która stała się nowym liderem na rynku sprzedaży i wynajmu sprzętu budowlanego. Jest to niewątpliwy sukces firmy, która z lokalnej stała się dużym i znanym w skali całego kraju przedsiębiorstwem.

Przystępując do wykończenia posadzki betonowej, często zastanawiamy się jakich materiałów użyć, aby posadzka była trwała i funkcjonalna. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, takich jak: żywica samopoziomująca, farba epoksydowa, jak również bezbarwny lakier poliuretanowy – wszystkie wymienione materiały występują w różnych wariantach, odpowiednich do różnorodnych wymagań.

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie
woj. pomorskie
woj. wielkopolskie
woj. dolnośląskie

Słowa kluczowe: prefabrykowane hale łukowe, hala łukowa, prefabrykowana hala, hale dla rolnictwa, hala magazyn, budynek rolniczy, obiekty sportowe, wiaty łukowe, wiata łukowa, chlewnia, obora, stodoła