Garaże drewnopodobne Go-Stal

„Blaszak” w eleganckiej odsłonie

Na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia od garaży drewnianych, funkcjonalne, solidne – to argumenty przemawiające za tym, aby postawić na garaże blaszane drewnopodobne. Ceny tego typu konstrukcji są atrakcyjne, a wykonanie z profili zamkniętych gwarantuje ich wysoką trwałość. Rozbudowany wachlarz garaży blaszanych, akrylowych i drewnopodobnych, a także pawilonów, hal, schowków na śmietniki, wiat, kojców znajdziemy w ofercie firmy Go-Stal.

Garaże potocznie zwane „blaszakami” wpisały się w polską architekturę w niechlubny sposób, stając się na długie lata synonimem prowizoryczności. Dziś producenci wysokiej jakości garaży blaszanych skutecznie odmieniają tę tradycję, oferując wyroby nie tylko solidnie wykonane z wysokiej jakości komponentów, ale nadto – estetyczne. Wisienką na torcie są garaże drewnopodobne, które doskonale wpisują się w wymagania nowoczesnej architektury, będąc skutecznym sposobem na to, aby stworzyć przestrzeń dla samochodu czy narzędzi ogrodowych, która będzie współgrała z otoczeniem, a zarazem nie nadszarpnie zbyt mocno domowego budżetu.

fot. Go-Stal

Nienaganna estetyka sprawia, że oferowane przez Go-Stal konstrukcje sprawdzą się nie tylko jako garaże, które skutecznie zabezpieczą samochód przed czynnikami atmosferycznymi czy – dzięki ociepleniu – wyeliminują problem z odpalaniem samochodu zimą przy minusowych temperaturach. To także świetny pomysł na stworzenie dodatkowej przestrzeni przy domu, która może posłużyć jako magazyn, warsztat, schowek na narzędzia i sprzęt.

Garaże drewnopodobne szyte na miarę

Zadbana elewacja, spójna kolorystyka stolarki okiennej i drzwiowej, starannie zaprojektowany dach, zadbany ogród z równo przystrzyżonym trawnikiem… W takim towarzystwie tani garaż blaszany nie zaprezentuje się najlepiej, podobnie jak w sąsiedztwie domu z drewna. Jednocześnie ceny garaży z drewna są dość wysokie, a także – generują dalsze koszty w toku eksploatacji, bo jako naturalny surowiec drewno wymaga regularnie podejmowanych zabiegów konserwacyjnych. Garaże drewnopodobne Go-Stal powstają z myślach o tych klientach, którzy poszukują rozwiązania, które oprócz atrakcyjnej ceny wyróżnia też nienaganne wzornictwo i dbałość o jakość wykonania przy jednoczesnym wyeliminowaniu konieczności regularnej konserwacji.

fot. Go-Stal

Garaże drewnopodobne – szybko, solidnie, starannie

Montaż garażu drewnopodobnego jest szybki i bezproblemowy, podobnie jak postawienie tradycyjnego blaszaka. – Sam budynek również nie różni się zwykle konstrukcją od innych garaży z blachy. Tym jednak, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych, jest wykonanie konstrukcji z profilu zamkniętego. Takie rozwiązanie sprawia, że jest ona bardziej wytrzymała i stabilniejsza niż w garażach z kątowników zimnogiętych czy ceowników. Garaże drewnopodobne z profili zamkniętych mają też większą odporność mechaniczną na różnego rodzaju uszkodzenia, wywołane między innymi warunkami atmosferycznymi – mówi Michał Gocal z firmy Go-Stal.

Firma wykonuje garaże na dowolny wymiar, co pozwala dopasować rozwiązanie dokładnie do potrzeb danego klienta. Pole do popisu otwiera też rozbudowana gama dodatków takich jak okna plastikowe, dodatkowe drzwi aluminiowe, rynny, świetlik dachowy, rygle, zamki, dodatkowe opcje ocynkowania konstrukcji czy ocieplenia garażu. W garażu można wykonać dowolną ilość otworów okiennych czy drzwi boczne, które szczególnie ułatwią szybki dostęp do pomieszczenia w przypadku, gdy pełni ono również np. funkcję schowka na narzędzia ogrodowe. Instalowane w garażach drewnopodobnych bramy mogą być jedno lub dwuskrzydłowe, jak i uchylne, zamykane na zamek, kłódkę lub na oba sposoby.

fot. Go-Stal

W cenie garażu drewnopodobnego jest też dwuspadowy dach przykryty blachodachówką, która stanowi estetyczne i funkcjonalne zwieńczenie konstrukcji, ułatwiając zsuwanie się śniegu czy spływanie wody. Do wyboru są różne kolory: złoty dąb, mahoń i orzech, co pozwala na dobór rozwiązania, które najlepiej wpiszę się w otaczającą przestrzeń i gusta klienta.

Garaż to inwestycja na lata, dlatego warto wziąć pod uwagę nie tylko kwestie ceny. Garaże drewnopodobne Go-Stal projektowane i budowane są jako konstrukcje na lata, które wyróżniają się tylko wytrzymałością, ale także dbałością o detale. Atutem oferowanych przez firmę produktów jest też fakt, że w przypadku metrażu mniejszego niż 50 m², nie trzeba ubiegać się o pozwolenie na budowę, co zaoszczędza sporo czasu i fatygi. Do klientów, którym nie przypada do gustu estetyka drewna, kierowana jest też rozbudowana gama garaży blaszanych wykończonych ozdobną płytą akrylową oraz garaży blaszanych.

fot. Go-Stal

Firma Go-Stal oprócz garaży drewnopodobnych oferuje też różnego rodzaju wiaty, hale blaszane i pawilony, od małych, przeznaczonych do przechowywania różnego rodzaju drobnych rzeczy, aż po duże obiekty, w których zmieści się na przykład ciężki sprzęt budowlany. Producent oferuje ponadto kojce dla zwierząt domowych i blaszane schowki na śmietniki.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.go-stal.pl

77-320 Przechlewo, ul. Szkolna 20, woj. pomorskie
tel. 0609935976, 0660385917,


Liczba odwiedzin: 1561 | Data publikacji: 2020-04-27

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


23.12.2020 | Domy ekologiczne
Krótki czas realizacji i przystępna cena całej...
W marcu bieżącego roku Komisja Europejska przyjęła...
07.08.2020 | Termoizolacja
Ocieplanie powierzchni nie wymaga montażu wielu osobnych...
03.06.2020 | Domy ekologiczne
W naszym kraju budownictwo murowane jest uświęcone...
26.03.2019 | Dywany, wykładziny
Wykładziny z Zielonej Góry, które znajdują się...
04.10.2018 | Odzież robocza
Specyfika i rodzaj pracy to kluczowe czynniki,...
17.07.2018 | Domy drewniane
Drewniane domy składane z gotowych modułów, które...
19.06.2018 | Domy prefabrykowane
Prefabrykowane domy drewniane cieszą się w Polsce...
Osady na armaturze sanitarnej i kafelkach, szorstkie...
19.07.2016 | Altany, pergole
Jakie elementy współtworzą całość, którą określamy mianem...
Blachotrapez wprowadził do oferty gont blaszany JANOSIK...
Od produktów przeznaczonych do krycia dachów wymaga...
09.09.2021 | Kruszywa
Zastosowanie kamienia wapiennego we współczesnym przemyśle i...
07.09.2021 | Kontenery
Specjalistyczne kontenery Polkont to gwarancja bezpieczeństwa magazynowania...
03.09.2021 | Ogrzewanie
Trociny w kominku jeszcze kilkanaście lat temu...
DEKORDESKA to unikatowy produkt, który pozwala cieszyć...
Sanitariat to jedno z ważniejszych pomieszczeń w...
01.09.2021 | Piece, kotły
Piec elektrodowy jest jednym z coraz częściej...
01.09.2021 | Oświetlenie
Współczesne lampy solarne to coś więcej niż...
31.08.2021 | Styropian
Gzymsy, sztukaterie, bonie, listwy elewacyjne styropianowe, skosy...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie
woj. małopolskie

Słowa kluczowe: Go-Stal, go, stal, Go-Stal garaże, Go-Stal garaże aluminiowe, Go-Stal garaże stalowe, garaże, garaże aluminiowe, garaże blaszane, Go-Stal garaże blaszane, blaszane, garaże drewnopodobne, garaże drewnopodobne ceny,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy