Wiązary dachowe Mitek, prefabrykowane domy

Drewniany dom energooszczędny dopasowany do klienta

Istnieje wiele sposobów na postawienie własnego domu. Można go budować cierpliwie od podstaw. Można też zaoszczędzić czas i pieniądze, stawiając dom drewniany prefabrykowany. By sukces i oszczędności stały się faktem, warto zaufać firmie Techma+, która jest w stanie zaoferować inwestorowi to, co najlepsze: dom prefabrykowany do samodzielnego montażu dla tych, którym zależy na obniżeniu kosztów, albo kompleksowe wykonanie domu od „a” do „z”. Od ubiegłego roku firma zajmuje się też produkcją wiązarów dachowych Mitek. Za każdym z tych rozwiązań stoi sprawdzona technologia o skandynawskim rodowodzie, przetestowana w najtrudniejszych warunkach klimatycznych.

Dom według pomysłu inwestora

Własny dom to zawsze poważna inwestycja, planowana na lata. To zrozumiałe, że każdy chce, aby spełnił pokładane w nim oczekiwania w 100 procentach. Firma Techma+ jest, rodzinnym przedsiębiorstwem, które na naszym rynku wyróżnia elastyczne podejście, czyli kwestia, która podnoszona jest przez wielu producentów, jednak nie zawsze jest w pełni realizowana. A to przecież możliwość skrojenia domu na miarę marzeń dla wielu inwestorów jest sprawą kluczową, dlatego tak istotne jest, by umieć na te wymagania odpowiedzieć.

O tym, że w firmie Techma+ elastyczność nie jest tylko pustym sloganem może świadczyć fakt, że w ofercie znajduje się zarówno kompleksowe wykonanie domu, jak i prefabrykacja elementów do samodzielnego montażu, oczywiście z instruktażem i fachowym doradztwem. Ponadto Techma+ wykonuje też domy dla odbiorców indywidualnych, a także wiązary dachowe w technologii Mitek. Dodatkowe możliwości dla klienta otwierają różne warianty stosowanych przegród (np. z wełną drzewną, skalną itd., w zależności od oczekiwań), mnogość opcji wykończenia elewacji czy konfiguracji układu pomieszczeń.

Stawiając na budownictwo prefabrykowane zyskujemy też pewność, że budynek będzie energooszczędny, a ponadto – że powstanie z przyjaznego środowisku i człowiekowi naturalnego surowca.

fot. Techma

Firma stawia na elastyczność

Klienci firmy Techma+ mają gwarancję, że powierzając zlecenie inwestycji temu wykonawcy, będą mieli swobodę w zakresie adaptacji projektu do własnych potrzeb i oczekiwań, począwszy od swobodnego wyboru produktu i formy współpracy, po bogate możliwości doboru rozwiązań technologicznych, projektowych i konstrukcyjnych. Możliwe jest też samodzielne złożenie domu, przy czym – niezależnie od wybranego wariantu –na każdym etapie inwestycji można liczyć na fachowe doradztwo i pomoc specjalistów. Firma pomoże zrealizować nawet najbardziej pracochłonne i wymagające projekty, co na rynku nie jest wcale regułą. I nie chodzi tu tylko o doświadczenie pracowników firmy, ale dostęp do całej gamy najlepszych prefabrykatów, takich jak wiązary dachowe Mitek czy różne rodzaje przegród. Wszystko to dostępne do złożenia w niezliczonych konfiguracjach, można więc sięgnąć śmiało nawet po najbardziej nieszablonowe pomysły techniczne. A wykorzystanie certyfikowanego drewna C 24, KVH, oraz marek takich jak STO, STEICO czy ROCKWOOL, MITEK postawi kropkę nad i, pozwalając cieszyć się trwałością i jakością.

fot. Techma

To klient decyduje o formie inwestycji

Techma+ wykonuje prefabrykaty – gotowe „klocki” dopracowane w każdym calu: elementy konstrukcji, przegrody, ściany, wiązary dachowe prefabrykowane. Firma może na życzenie inwestora stworzyć gotowy dom, dostarczając wszystkie elementy do samodzielnego montażu. Oczywiście zawsze służy fachowym doradztwem w tym zakresie. Na inwestorów czeka również propozycja domu w stanie surowym zamkniętym (w tym wariancie dom posiada ściany zewnętrzne i wewnętrzne, dach, stolarkę otworową oraz elewację), a także domu deweloperskiego – w pełnej realizacji. I to nawet w 3-4 miesiące od momentu podpisania umowy, bo właśnie takie możliwości daje technologia prefabrykacji, która pozwala uniezależnić się od kapryśnej pogody.

fot. Techma

Dach prefabrykowany- opinie o wiązarach dachowych mówią same za siebie

Prefabrykowana więźba dachowa to rozwiązanie, na które decyduje się wielu klientów, między innymi dlatego, że „w pakiecie” jest zarówno krótki czas budowy, jak i wysoka dokładność wykonania. Technologia i zastosowanie programów komputerowych pozwalają tworzyć wiązary dachowe o bardzo precyzyjnych wymiarach. Co równie istotne – na wykonanie konstrukcji zużywa się mniej materiału, co pozwala zaoszczędzić cenne drewno i pieniądze inwestora. A sam dach jest lżejszy i nie obciąża całej konstrukcji budynku.

fot. Techma

Wymienione powyżej zalety prefabrykowanych dachów odnoszą się również do prefabrykowanych domów drewnianych jako całości. Jeśli dodać do tego kwestię wykorzystania ekologicznych materiałów, energooszczędności oraz możliwości łatwej rozbudowy takiej nieruchomości w przyszłości, to otrzyma się idealny pomysł na dom. Firma Techma+ wie jak go zrealizować.

Więcej na www.techmaplus.pl

11-040 Dobre Miasto, ul. Fabryczna 13 C, woj. warmińsko-mazurskie
tel. +48 512 442 670, +48 502 454 572,


Liczba odwiedzin: 1702 | Data publikacji: 2020-03-09

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Agregaty malarsko-szpachlarskie, agregaty tynkarskie, zacieraczki do tynków...
Budowane dziś nowoczesne domy drewniane całoroczne to...
21.11.2017 | Domy drewniane
Domy drewniane są coraz częściej poszukiwane przez...
29.11.2013 | Domy drewniane
Budowa domu to proces zwykle długi i...
19.05.2020 | Domy drewniane
Choć w Polsce uświęcone tradycją budownictwo murowane...
15.07.2019 | Domy drewniane
Wiązary dachowe drewniane to coraz chętniej wybierana...
08.11.2018 | Domy drewniane
W Polsce coraz bardziej popularne są domy...
24.11.2017 | Domy drewniane
Domy szkieletowe to szybki i opłacalny sposób...
30.10.2017 | Domy drewniane
Dla tych, którym nieobca jest tematyka szeroko...
14.06.2016 | Domy drewniane
Prefabrykacja konstrukcji drewnianych to metoda wznoszenia domów...
11.12.2015 | Domy drewniane
Jakie wyobrażenia na temat budownictwa drewnianego są...
10.11.2015 | Domy drewniane
Wybór technologii budowy domu to decyzja na...
09.11.2015 | Domy drewniane
Przytulny, ekologiczny, energooszczędny – to pierwsze skojarzenia...
16.07.2015 | Domy drewniane
Budowa domu to jedna z najważniejszych inwestycji...
27.04.2015 | Domy prefabrykowane
Domy w konstrukcji drewnianej zdobywają nową rzeszę...
18.11.2014 | Domy drewniane
Dom na miarę XXI wieku musi sprostać...
18.09.2014 | Domy drewniane
Technologia szkieletowa to rozwiązanie lekkie, energooszczędne i...
21.04.2021 | Domy drewniane
Doskonale znane w surowym klimacie Skandynawii i...
Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...
23.12.2020 | Domy ekologiczne
Krótki czas realizacji i przystępna cena całej...
12.11.2020 | Domy prefabrykowane
Technologia szkieletowa, popularna np. w Skandynawii czy...
Jak zbudować samodzielnie dom jednorodzinny w ekspresowym...
29.05.2020 | Domy drewniane
Coraz większą popularnością cieszy się wypoczynek blisko...
18.02.2020 | Techniki zamocowań
Słupy drewniane występują w większości więźb czy...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. podkarpackie
woj. pomorskie
woj. pomorskie
woj. wielkopolskie
woj. podlaskie
woj. małopolskie
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: techma, techma +, techma+, domy drewniane techma, domy drewniane, domy prefabrykowane, domy energooszczędne, domy, domy naturalne, domy ekologiczne,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy