Podesty ruchome i ładowarki Haulotte Polska

Wyżej i jeszcze wyżej, ale wciąż bezpiecznie i dokładnie

Zarówno w budownictwie, przemyśle jak i logistyce nie można uniknąć pracy na wysokościach. Oczywiście całej kwestii czynności związanych z robotami wysokościowymi nie są w stanie załatwić dźwigi. Dlatego na rynku dostępny jest szereg maszyn, które mogą być wykorzystywane do różnego typu prac wysokościowych takich jak montaż elementów lub konstrukcji budowlanych zarówno w terenie otwartym jak i wewnątrz pomieszczeń.

Jednym z liderów branży w ofercie takich urządzeń jest firma Haulotte. Oferuje ona podesty robocze do pracy na wysokościach oraz urządzeń do podnoszenia ładunków. Oprócz kompletnej gamy urządzeń macierzystej marki, Haulotte zajmuje się także serwisem, którym objęte są wszystkie sprzedawane urządzenia. W ramach podestów, firma Haulotte oferuje 7 grup urządzeń, w odpowiedzi na specjalistyczne, branżowe zapotrzebowania klientów wyposażone zarówno w napędy elektryczne jak i diesla.

Są to podesty: – masztowe; – nożycowe; – przegubowe; – teleskopowe.

 

haulotte podnosniki platformowe budowlanefot. HAULOTTE

 

Nożyce dla wielu zastosowań

Jeżeli chodzi o branżę budowlaną to wyróżniającymi się urządzeniami w szerokim wachlarzu ofertowym Haulotte są podesty nożycowe i teleskopowe. Pierwsze z nich to szerokie platformy podnoszące się na wysokość roboczą od 6 m do 18,5 m. Znajdują zastosowanie w budownictwie i robotach drogowych. W zakresie tych urządzeń każdy klient znajdzie rozwiązanie „uszyte na miarę” jego potrzeb. Podesty linii Compact, używane są ze względu na swoje gabaryty, w ciasnych i wąskich miejscach. Terenowe nożycowe podesty ruchome z napędem silnikiem Diesla, stosowane do prac na zewnątrz dojadą wszędzie nawet w nietypowym terenie. Do prac wewnątrz obiektów firma Haulotte proponuje cicho pracujące podesty. Udźwig platformy dla urządzeń nożycowych wynosi od 230 kg do 700 kg.

 

Teleskop niezastąpiony w budownictwie

W zakresie urządzeń teleskopowych Haulotte proponuje przede wszystkim duży wysięg boczny oraz szybkość. Te dwie cechy sprawiają, że urządzenia te nadają się idealnie do prac wyburzeniowych, wszelkich prac budowlanych i konserwacyjnych oraz do prac wykończeniowych przy budowlach inżynierskich. Niektóre modele posiadają dodatkowo przedłużenie ramienia (tzw. JIB) co pozwala na dopasowanie się do obiektu oraz na pracę w nadwieszeniu. 

 

podesty do ladunkow podnosniki nozycowe podesty ruchomefot. HAULOTTE

 

Konserwacja i instalacje z podestami przegubowymi i masztowymi

Przystosowanymi do prac konserwatorskich wewnątrz i na zewnątrz budynków są podesty masztowe idealne do pracy w trudnodostępnych miejscach. Ich kosz podnosi się słupowo (mały kąt wychylenia) do wysokości roboczej od 6 m do 10 m. Dzięki zastosowaniu białego ogumienia mogą one pracować nawet na podłożach, które wymagają specjalnej ochrony.

W pracach tego typu rewelacyjnie sprawdzają się podesty przegubowe. Dzięki zwartej budowie oraz dużemu wysięgowi bocznemu są one w stanie omijać wszelkie przeszkody oraz pracować na bardzo ograniczonej powierzchni. Wysokość robocza przegubowych podestów ruchomych wynosi od 12 m do 41m.  Przegubowe podesty ruchome o wysokości roboczej poniżej 20 metrów, pozwalają na pracę w bardzo ciasnych pomieszczeniach, dzięki zredukowanym gabarytom oraz obrotowi w obrysie maszyny.

 

podnosniki budowlane HA podnosnik koszowyfot. HAULOTTE

 

Ładowarki teleskopowe

W ofercie firmy Haulotte znajdują się również ładowarki teleskopowe, które mają zastosowanie w pracach budowlanych związanych z podnoszeniem i przenoszeniem ładunków na wysokości od 10 do 17 metrów. Wszystkie maszyny z tej gamy produktów przystosowane są do potrzeb wymagających  klientów oraz do bardzo wymagających warunków pracy. Charakteryzują się wysoką wydajnością podnoszenia – maksymalny udźwig 4 ton (od 3, 2 tony), dużą precyzją oraz komfortem pracy użytkownika. 

Ładowarki standardowo są wyposażone w widły, istnieje możliwość wyposażenia ich również w uniwersalną łyżkę 4 w 1 o pojemności 1 lub 0,75 m3), łyżkę z zębami lub bez zębów o pojemności 0,9 m3, wysięgnik hakowy o udźwigu 3 T, płytę czołową do mocowania elementów z przesuwem bocznym lub bez przesuwu a także ochronna metalową kratkę przedniej szyby.

 

podnosniki masztowe fot. HAULOTTE

 

Serwis mobilny i stacjonarny

Firma Haulotte oferuje kompleksowy serwis, którym objęte są wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę. W ramach działalności serwisu realizowany jesto pełen zakres usług w tym: konserwacje i przeglądy urządzeń, obowiązkowe przeglądy okresowe oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Serwis dysponuje halą o powierzchni 1000 m2, która znajduje się w siedzibie firmy w Jankach koło Warszawy.

Haulotte Polska posiada dział techników mobilnych na terenie całego kraju, wyposażonych w samochody serwisowe. Wszyscy mechanicy / serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w branży maszyn. Większość z nich pracuje prawie od początku istnienia firmy. 

Dodatkowo w siedzibie firmy w Jankach znajduje się magazyn części zamiennych do urządzeń tej marki. Oryginalne części zamienne mogą zostać wysłane w ciągu 24 godzin do klientów zarówno w całej Polsce jak i w krajach, które obsługuje Haulotte Polska: Węgry, Rumunia, Bułgaria, Czechy, Słowacja i Białoruś ( w zależności od dostępności magazynu). Na stanie magazynu w Jankach są zawsze części, które najczęściej się zużywają. Jeśli jednak jakaś część musi zostać sprowadzona z magazynu centralnego z Francji, wówczas czas oczekiwania również wynosi 24h. 

Opiekę serwisową nad klientem ułatwia również wdrożona, nowa aplikacja „Easy Spare Parts”, umożliwiająca wyszukiwanie i zamawianie on-line części zamiennych do urządzeń Haulotte. Dzięki temu klienci firmy mają lepszy dostęp do katalogów części zamiennych oraz mogą w wygodniejszy sposób zamawiać potrzebne części. 

 

Z dokładną ofertą i szczegółowymi opisami wszystkich urządzeń firmy Haulotte można zapoznać się na stronie: www.haulotte.pl

 

05-090 Janki, ul. Graniczna 22, woj. mazowieckie
tel. 227200880,


Liczba odwiedzin: 684 | Data publikacji: 2013-10-01

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


02.10.2019 | Podnośniki
Podesty ruchome masztowe Haulotte Star 6 oraz...
23.07.2015 | Podnośniki
Podesty masztowe to jedne z najbardziej przydatnych...
23.07.2015 | Podnośniki
Charakterystyczne dla naszych czasów dążenie do maksymalnego...
podesty ruchome
05.10.2018 | Podnośniki
PULSEO firmy Haulotte to podesty ruchome o...
25.10.2017 | Podnośniki
Podesty to niezbędne wyposażenie firm z branży...
20.01.2017 | Podnośniki
Prace wykonywane na wysokości muszą być przeprowadzane...
08.01.2016 | Podnośniki
Grupa Haulotte, która na swoim koncie ma...
01.09.2014 | Podnośniki
Trudno wyobrazić sobie plac budowy bez podestów...
Montujesz panele fotowoltaiczne? Instalujesz systemy rekuperacji? Budujesz...
rozbiórki budynków
Prace wyburzeniowe wymagają ogromnej wiedzy oraz doświadczenia....
26.01.2016 | Podnośniki
W branży budowlanej praca na wysokości to...
21.10.2020 | Rusztowania
Firma Instant Polska to niezawodny i ceniony...
08.03.2018 | Rusztowania
XXI wiek to era wieżowców. Drapacze chmur...
09.03.2017 | Pompy
Zakłady komunalne, oczyszczalnie ścieków, zakłady przemysłowe, spożywcze,...
06.04.2020 | Podnośniki
Uchwyty magnetyczne, znane również jako chwytaki magnetyczne,...
31.05.2019 | Podnośniki
Operowanie ciężkimi, nieporęcznymi ładunkami i ich przemieszczanie...
31.05.2019 | Podnośniki
W jeszcze nie tak zamierzchłych czasach ludzie...
13.01.2016 | Podnośniki
Budownictwo to jedna z tych branż, w...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: haulotte, podnośniki koszowe, platformy robocze
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy