WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. - logo
Media:WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Bramy, kraty, ogrodzenia

WIŚNIOWSKI® to ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

Wytrwale realizujemy nasze aspiracje i cele, którymi jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji światowego lidera branży bram i ogrodzeń.

Jesteśmy skoncentrowani na stałym rozwoju we wszystkich obszarach naszej działalności, w pełni zachowując odpowiedzialność społeczną.

Bazujemy na doświadczeniu i optymalizacji procesów biznesowych. Praca jest dla nas wyzwaniem, które mobilizuje do większego zaangażowania i odwagi we wprowadzaniu zmian.

Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom. Znamy rynek i wyznaczamy jego kierunki. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Potwierdzeniem jakości naszych produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.

Chcemy dostarczać Klientom wartość w zgodzie z etyką zawodową i ze środowiskiem naturalnym, które jest dla nas źródłem inspiracji i zdrowia

Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze Klientów. Nasze wartości to odpowiedzialność i uczciwość, które decydują o trwałości firmy i zaufaniu ze strony Klientów i Partnerów.

Wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników są skolerowane z efektywnym zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Zapewnia nam to stały rozwój przedsiębiorstwa, poprawę technicznej funkcjonalności produktów oraz dostosowanie do norm i standardów.

Segmentowe bramy garażowe
2013-11-29 0 4403
Segmentowe bramy garażowe

Podejmując decyzję o zakupie bramy garażowej musimy pamiętać, że nie powinniśmy oszczędzać i że trzeba szukać rozwiązania, które spełnia wszystkie nasze wymagania. Dlaczego? ...

Inteligentne sterowanie bramą i drzwiami
2016-06-08 0 1654
Inteligentne sterowanie bramą i drzwiami

Producent bram, drzwi i ogrodzeń Wiśniowski przygotował specjalną promocję dla swoich klientów. Przy zakupie produktów marki Wiśniowski: bramy garażowej UniTherm, drzwi ...

Słowa kluczowe: bramy garażowe, bramy segmentowe, bramy rozwierne, bramy przemysłowe, bramy roletowe, ogrodzenia posesyjne, ogrodzenia przemysłowe, bramy przesuwne,