Przedsiębiorstwo Partner Sp. z o.o. - logo
Media:Przedsiębiorstwo Partner Sp. z o.o.

Domy drewniane

Przedsiębiorstwo PARTNER sp. z o.o.  działa na rynku budowlanym od początku lat dziewięćdziesiątych. Początkowo zajmowaliśmy się handlem materiałami budowlanymi. Stopniowo z małej hurtowni, dzięki współpracy z największymi producentami, przekształciliśmy się w jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych w regionie.

 

Odniesione sukcesy skłoniły nas do poczynienia dużej inwestycji - główną siedzibę firmy przenieśliśmy na teren nieczynnej cegielni, zyskując tym samym wielkie powierzchnie magazynowe i składowe.

 

Ogromne doświadczenie oraz szeroki zasób wiedzy z zakresu budownictwa wniesiony przez właścicieli zakładu, a także dogłębna analiza rynku budowlanego przyniosły efekty.

 

W 1994 roku uruchomiliśmy produkcję drewnianych konstrukcji prefabrykowanych. Głównym bodźcem do tego kroku była nowoczesna technologia - do tego czasu niedostępna w Polsce, umożliwiająca oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Jako prekursorzy na rynku polskim jesteśmy bardzo dumni z tego, że technologia prefabrykacji konstrukcji drewnianych jest coraz bardziej popularna i stosowana nie tylko przy realizacji obiektów przemysłowych, ale zdobyła zaufanie inwestorów indywidualnych a ostatnio także wśród coraz szybciej modernizujących się rolników.

 

Uzyskawszy niezbędne doświadczenie w zakresie wykonywania skomplikowanych konstrukcji drewnianych z początkiem roku 2004 poczyniliśmy szereg inwestycji w rozbudowę naszych linii produkcyjnych. Pozwoliło to nam rozpocząć produkcję drewnianych domów całorocznych oraz domków letniskowych w technologii szkieletowej. Zdobyte przy produkcji wiązarów doświadczenia oraz bliskie kontakty ze szwedzkimi partnerami pozwalają nam zaoferować produkty wykonane z doskonałego jakościowo surowca przy zachowaniu korzystnej dla inwestora ceny.

 

Ci sami szwedzcy konstruktorzy i technolodzy, którzy pomogli nam stawiać pierwsze kroki w dziedzinie prefabrykacji zaszczepili w nas także obowiązek oferowania najlepszej jakości tak powszechnej w Skandynawii. Dlatego możemy poszczycić się tym, iż jako jedyna firma prywatna w Polsce posiadamy maszynę do wytrzymałościowego testowania drewna konstrukcyjnego i przywiązujemy najwyższą wagę do surowca, z którego powstają nasze konstrukcje. Obecnie nasze konstrukcje służą inwestorom w Polsce, a także w Niemczech, Danii oraz Szwecji.

 

W 2016 roku w związku z rozwojem produkcji i instalacją nowych linii produkcyjnych, zmuszeni byliśmy do zamknięcia hurtowni materiałów budowlanych. Wolne siły skupiliśmy na rozwoju produkcji domów pasywnych i energooszczędnych. Wprowadziliśmy również nowe rozwiązania w postaci domów modułowych i mobilnych, których popularność wzrasta rok do roku. 

 

Projektując nasze domy przykładamy ogromną wagę do funkcjonalności i komfortu naszych domów. Budujemy tak, aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców. 
Naszym celem jest budować takie domy, w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

Prefabrykowane konstrukcje dachowe oraz domy drewniane
2013-11-29 0 9550
Prefabrykowane konstrukcje dachowe oraz domy drewniane

Idea zastosowania w trakcie budowy elementów prefabrykowanych nie jest sama w sobie nowością na rynku europejskim. Również w Polsce już od kilkunastu lat zdobywa ona coraz szersze ...

Dom drewniany czy murowany?
2014-11-19 0 5468
Dom drewniany czy murowany?

Dom z duszą Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których warto rozważyć budowę domu drewnianego zamiast murowanego. Decyzja o zamieszkaniu w budynku, który jest niezwykle ...

Domy drewniane prefabrykowane od producenta
2016-06-14 0 4139
Domy drewniane prefabrykowane od producenta

Dom drewniany - na co zwracać uwagę? Oczywiste jest, że każda firma, która buduje domy prefabrykowane w konstrukcji szkieletowej – tzw. kanadyjczyki, zachwala tę metodę jako ...

Energooszczędne i pasywne domy z drewna
2017-07-13 0 1542
Energooszczędne i pasywne domy z drewna

Dlaczego dom energooszczędny? Zastanawiając się nad tym, czy i dlaczego dom energooszczędny miałby nam się opłacić, najpierw trzeba sobie uświadomić, że głównym kosztem utrzymania ...

Słowa kluczowe: