RUG Riello Urządzenia Grzewcze S. A.  - logo
Media:RUG Riello Urządzenia Grzewcze S. A.

Piece, kotły

Riello oferuje rozwiązania w sektorze ogrzewania mieszkań oraz obiektów przemysłowo-handlowych, a także w procesach wytwarzania ciepła dla celów przemysłowych.


Riello to innowacyjność i doskonałość produktów, a to za sprawą nieustannego udoskonalania, co pozwala oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne.


Firma swoją historią sięga 1922 roku, kiedy to powstała jako zakład rzemieśliczy, który produkował i sprzedawał palniki olejowe na włoskim rynku.


Stały wzrost pozycji na rynku Riello osiągało dzięki rozwojowi technologii i stworzeniu we Włoszech wyjątkowej sieci usług.


Ponad 60 lat temu firma zaistniała na rynkach światowych jako ekspert w dziedzinie palników. Około 20 lat później firma zajęła się produkcją gazowych kotłów wiszących dla sektora mieszkaniowego.


Obecnie Riello posiada pozycję lidera w Europie i jest firmą o zasięgu globalnym. Koncern posiada 7 marek handlowych i 9 fabryk. Jedna z fabryk znajduje się w Polsce, w Toruniu, koncern produkuje w niej kotły wiszące i podgrzewacze wody przeznaczone na rynek polski oraz na inne rynki europejskie.

 

Sterowanie kotłem c.o. przez Internet
2018-01-25 0 1791
Sterowanie kotłem c.o. przez Internet

Uniwersalne rozwiązania są w cenie! Seria BeSMART jest rozwiązaniem bardzo uniwersalnym, bo programator BeSMART może w trybie termostatu ON/OFF sterować wszystkimi kotłami gazowymi, a jego ...

Słowa kluczowe: