GRANDHOUSE GRZEGORZ JAŚKIEWICZ - logo
Media:GRANDHOUSE GRZEGORZ JAŚKIEWICZ

Domy drewniane

GRANDHOUSE specjalizuje się w budowie drewnianych domów, garaży, altanek, płotów, tarasów, podwieszanych balkonów, wiat i galanterii ogrodowej. Firma posiada też zrealizowane domy z bala, domy szkieletowe i domki letniskowe. Firma zrealizuje dowolny projekt oraz wnętrze domu zlecone przez inwestora.

 

Do swoich realizacji firma używa specjalnie wyselekcjonowanego drewna, które cechuje się wysoką trwałością i sprężystością, przez co dom jest odporny na wszelkie anomalie pogodowe. Precyzyjna obróbka ułatwia montaż ścian a dodatkowo zabezpiecza przez czynnikami atmosferycznymi i stratami ciepła. Budowane przez GRANDHOUSE domy posiadają swój własny mikroklimat, przez co latem jest w nich chłodno a zimą ciepło.

 

Firma stale poszerza swoją wiedzę, szuka nowych rozwiązań i udoskonala technikę budowy. GRANDHOUSE posiada sprawdzonych i doświadczonych fachowców, którzy swoją pracę wykonują solidnie i szybko. Domy GRANDHOUSE są robione ręcznie.

Domy drewniane szkieletowe
2017-11-24 0 1783
Domy drewniane szkieletowe

Domy szkieletowe – zalety budowania Zalet budowania w technologii szkieletowej jest wiele. Takie domy są przede wszystkim lekkie. Wystarczą niewielkie fundamenty do postawienia domu ...

Słowa kluczowe: