DOR-TEX - logo
Media:DOR-TEX

Domy drewniane

DOR-TEX oferuje budowę całorocznych domów energooszczędnych, jak i również domków letniskowych opartych na konstrukcji szkieletu drewnianego.

 

Firma stosuje tylko i wyłącznie ekologiczne materiały posiadąjace niezbędne atesty. DOR-TEX zatrudnia ekipę specjalistów z dziedziny technologii budowy domów szkieletowych, dzięki czemu większość przedsięwzieć realizuje w czasie około dwóch miesięcy. Dodatkowo firma pomaga przy znalezieniu i zakupie odpowiedniej działki pod budowę domu, w projekcie domu, uzbrojeniu działki i wykonaniu fundamentu oraz w zdobyciu całej niezbędnej dokumentacji.

 

DOR-TEX posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt gotowych projektów domów od 36m2 do 180m2, zarówno domów parterowych, jak i z poddaszem. Firma posiada własne biuro projektowego, dlatego inwestor nie musi ponosić żadnych dodatków kosztów związanych z projektem.

 

Dor-Tex rozwija się dla Was.

 

W najbliższym czasie otwieramy nowy serwis EnergooszczedneStodoly.pl. Przedsięwzięcie Energooszczędna Stodoła jest pomysłem Witolda Grobelnego, który w 1999 roku rozpoczął przygodę z domami drewnianymi w firmie swojego ojca Wojciecha Grobelnego. W 2010 roku Witold Grobelny otworzył swoją własną działalność pod nazwą Dor-Tex, która do dnia dzisiejszego z dużym sukcesem i uznaniem obsługuje swoich Klientów na terenie całej Polski. Jej realizacje możecie Państwo zobaczyć na www.dor-tex.pl.

 

Potrzeba nieustannego rozwoju, oraz pasja w tworzeniu i budowie indywidualnych domów skłoniła Witolda Grobelnego do zaangażowania się w projekt Energooszczędna Stodoła.

Energooszczędny dom w 3 miesiące
2017-09-20 0 1856
Energooszczędny dom w 3 miesiące

Rewolucje i ewolucje, czyli dom na miarę marzeń W Internecie nie brak krytycznych opinii na temat domów budowanych w technologii szkieletu drewnianego. Skąd się one biorą? Przede ...

Słowa kluczowe: