Blachodach - logo
Media:Blachodach

Dachy, pokrycia dachowe

Blachodach już od ponad 25 lat działa na polskim rynku i cechuje się rzetelnością, solidnością oraz estetyką realizowanych zleceń, dzięki czemu firma ugruntowała sobie pozycję i obecnie produkowane przez Blachodach dachówki chronią już kilkanaście milionów metrów kwadratowych domów Klientów.

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu firma jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom.

 

Produkty firmy spełniają wszystkie normy europejskie oraz ustanowienia polskiego prawa budowlanego. Materiał, z którego produkowane są dachówki pochodzi od największych dostawców wyrobów metalurgicznych w Europie - spełnia on najbardziej restrykcyjne normy produkcyjne.

 

Firma stale rozwija swój potencjał wytwórczy oraz śledzi rynek aby odpowiadać nowościami jakościowymi i technicznymi. Blachodach stale unowocześnia i powiększa ofertę produktów.

 

Blachodach oprócz dachówek produkuje również blachy trapezowe, stalowy system rynnowy KASAKADA oraz systemowe podbitki dachowe z aluminium oraz stali.

Blacha na dach domu i nie tylko
2017-05-26 0 2221
Blacha na dach domu i nie tylko

Tanie blachy na dach Za wyborem pokrycia dachowego z blachy przemawia jego koszt. Blachodachówka czy blacha trapezowa jest dużo tańsza od dachówki ceramicznej. Ponadto, są one ...

Słowa kluczowe: