Simple House  - logo
Media:Simple House

Domy drewniane

SIMPLE HOUSE to odpowiedź na współczesne trendy w budownictwie i oczekiwania klientów w temacie drożejących źródeł energii.
Firma oferuje tanie domy drewniane w technologii standardowej, energooszczędnej i pasywnej.
Macierzystą spółką firmy jest "Nowy Konstancin", która działa od 1998 roku i jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany. Liczne referencje oraz przynależność do stowarzyszenia są wiarygodną gwarancją usług i ich zgodności z najwyższymi standardami budowlanymi.

 

SIMPLE HOUSE zatrudnia osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży domów drewnianych, zarówno tych prostych, jak i skomplikowanych rezydencji.

 

Firma jest w stanie szybko wybudować dom, zwykle odbiór domu w stanie deweloperskim następuje w ciągu 2-6 miesięcy od dnia podpisania umowy i otrzymania pozwolenia. Jednocześnie ceny rozpoczynają się już od 2650zł brutto za m2 powierzchni mieszkalnej.

 

Dom modułowy do późniejszej rozbudowy
2017-04-04 0 9072
Dom modułowy do późniejszej rozbudowy

Lider Budowlany: Jak zrodziła się idea drewnianych domów modułowych SIMPLE HOUSE? Jakub Szczęsny: Firma Nowy Konstancin, z którą współpracowałem przy bardzo trudnej ...

Drewniane domy modułowe
2017-10-30 0 4431
Drewniane domy modułowe

Lider Budowlany: Proszę przypomnieć, czym są drewniane domy modułowe SIMPLE HOUSE? Jakub Szczęsny: System domów modułowych na początku obejmował budynki w pięciu podstawowych ...

Słowa kluczowe: