Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe REGAMET Sp.J - logo
Media:Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe REGAMET Sp.J

Dachy, pokrycia dachowe

Firma Regamet powstała w 1991 roku. Regamet od samego początku skupia się na najwyższej jakości oferowanych produktów.

 

W 1995 roku firma uruchomiła linie produkcji blach trapezowych a w 2003 blach dachówkowych.

 

Zakład produkcyjny w Rzemieniu zajmuje obszar 30 000 m2, z czego hala produkcyjna ma 2100 m2 a gotowe produkty składowane są w dwóch magazynach po 500 m2 każdy.

 

Firma przez lata otrzymywała przeróżne nagrody oraz wyróżnienia, które motywowały do kolejnych działań.

 

W 2008 firma otworzyła drugi zakład produkcyjny w Jarosławiu.

 

W ofercie firmy znajduję się 7 wzorów blachodachówek, 8 wzorów blach trapezowych, blacha dwumodułowa i na rąbek stojący. Oprócz szerokiej gamy wzorów blach dachowych firma oferuje dachówki ceramiczne i betonowe oraz szeroki wybór akcesoriów dachowych obróbek dekarskich wykonywanych wg. indywidualnych potrzeb klientów.

 

Regamet do produkcji używa najwyższej jakości surowców, co w połączeniu z doświadczeniem w produkcji oraz najnowszą technologią profilowania blach powlekanych powłokami organicznymi daje gwarancję najwyższej jakości produktów. Wszystkie wyroby są tworzone zgodnie z normą europejską i posiadają aprobaty techniczne.

 

Firma posiada własną sieć oddziałów i dilerów na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, lubelskiego i mazowieckiego. Zatrudnieni specjaliści zapewnią fachowe doradztwo, dokonają niezbędnych pomiarów oraz oszacują koszt pokrycia dachowego.

Dlaczego warto wybierać pokrycia dachowe z blachy?
2017-03-13 0 2240
Dlaczego warto wybierać pokrycia dachowe z blachy?

Pokrycia dachowe z blachy na domy Blacha dachówkowa to szczelne, odporne na wilgoć i opady atmosferyczne pokrycie dachowe. Posiada wysoką odporność na obciążenia. Dachówki nie ...

Słowa kluczowe: