Dietherm S.A. - logo
Media:Dietherm S.A.

Piece, kotły

Dietherm działa na polskim rynku od 1991 roku, a od 1996 funkcjonuje jako spółka akcyjna. Dietherm kompleksowo dostarcza wysokiej klasy urządzenia grzewcze.

 

Firma ma za cel zapewniać najwyższą jakość produktów i usług, dbając o satysfakcję i zadowolenie klientów a zarazem o środowisko naturalne. W tym celu firma poszukuje alternatywnych i innowacyjnych rozwiązań w technice grzewczej.

 

Dietherm zajmuje się głównie sprzedażą kondensacyjnych kotłów gazowych, kotłów olejowych i olejowo-gazowych oraz grzejników płytowych. Poza tym firma w swojej ofercie posiada również urządzenia grzewcze takie jak kotły, pompy ciepła, systemy solarne, systemy spalinowe, palniki wentylatorowe i zasobniki producenta marki De Dietrich. Ponadto spółka oferuje grzejniki takich producentów jak Terma, Irsap, Instal-Projekt, Korado, Stelrad i Regulus oraz inne urządzenia grzewcze producentów takich marek jak Fränkische, Schlosser i Schütz.

 

Zasięg firmy obejmuje całą Polskę, kontakt z klientem ułatwiony jest dzięki przedstawicielom handlowym, którzy służą pomocą i doradztwem technicznym dotychczasowym i przyszłym klientom.

 

Głównymi odbiorcami produktów oferowanych przez Dietherm S.A. w odniesieniu do dystrybucji kotłów grzewczych, są mniejsi dystrybutorzy, hurtownie i sklepy z urządzeniami grzewczymi. Natomiast w przypadku sprzedaży grzejników, głównymi odbiorcami są wykonawcy i projektanci inwestycji budowlanych.

 

Ekologiczne metody ogrzewania domu
2017-05-25 0 2096
Ekologiczne metody ogrzewania domu

Polska na bakier z ekologią Pod koniec grudnia 2015 roku Unia Europejska wniosła do Trybunału Sprawiedliwości UE sprawę przeciwko Polsce, sygnalizując tym samym narastający problem wysokiego ...

Słowa kluczowe: