Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek - logo
Media:Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek

Piece, kotły

Firma ZPH Stanisław Krzaczek już od blisko 30 lat produkuje różnego rodzaju kotły grzewcze. Przy produkcji swoich produktów firma wykorzystuje bogatą wiedzę, wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu kotły i piece Krzaczek spełaniają najwyższe standardy i wymagania Klientów pod względem funkcjonalności, wydajności a także estetyki. Produkty firmy Krzaczek wielokrotnie były nagradzane za innowacyjne rozwiązania, ekologiczne podejście oraz najwyższą jakość.

 

Aby Klienci byli zadowoleni z produktów firmy każdy kocioł badany jest pod względem bezpieczeństwa i efektywności energetycznej a przy produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne.
ZPH Stanisław Krzaczek otwarte jest na uwagi użytkowników - każda taka uwaga jest dogłębnie analizowana przez działa marketingu i dział konstrukcyjny.

 

ZPH Stanisław Krzaczek oferuje szeroki wachlarz produktów z dziedziny systemów grzewczych. Kotły CO węglowe oraz na ekogroszek, drewno, biomasę – to tylko niektóre z oferowanych wyrobów. Firma zajmuje się również sprzedażą konstrukcji stalowych, kuchni węglowych oraz kotłów i pieców przemysłowych. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy oraz różnorodności typów produkty znajdują zastosowanie nie tylko w ogrzewaniu mieszkań i domów jednorodzinnych, ale także większych obiektów takich jak pawilony handlowe i usługowe, budynki użyteczności publicznej czy hale przemysłowe.

Piece grzewcze C.O.
2016-09-27 0 2986
Piece grzewcze C.O.

Kocioł C.O. z podajnikiem w 5 klasie Jednym z ciekawszych urządzeń firmy ZPH Krzaczek jest kocioł na ekogroszek SKP ECO, który uzyskał 5 klasę według normy PN-EN 303:5 2012. Co oznacza ...

Słowa kluczowe: