Jan Lewicz Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Pleszewskie Kotły - logo
Media:Jan Lewicz Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Pleszewskie Kotły

Piece, kotły

Z.P.H.U Pleszewskie Kotły jest firmą, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie, które przekazywane jest z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu produkty wykonywane są rzetelenie i profesjonalnie oraz w pełnym dopasowaniu do wymagań Klientów.

Przy produkcji kotłów na każdym etapie wykorzystywane są najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne - to bezpośrednio przekłada się na powodzenie przedsiębiorstwa.

Firma posiada opinię solidnej marki z doświadczeniem, znanej w całej Polsce, dowodem na to są liczne wyróżnienia. Bardzo ważnym elementem budującym relacje firmy z końcowym odbiorcą jest zatrudnienie fachowej i zawsze służącej pomocą kadrze pracowniczej. Z.P.H.U Pleszewskie Kotły prowadzi sprzedaż kotłów znajdujących zastosowanie w budynkach mieszkalnych użyteczności publicznej, firm produkcyjnych, a także wielkopowierzchniowych obiektach handlowych.

Kotły produkowane przez Z.P.H.U Pleszewskie Kotły spełniają wysokie wymogi ekologiczne, a to za sprawą konstrukcji kotłów w oparciu o nowoczesne technologie, jednocześnie dzięki temu uzyskujemy sprawność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Pleszewskie kotły centralnego ogrzewania i części zamienne do kotłów
2016-09-22 0 2599
Pleszewskie kotły centralnego ogrzewania i części zamienne do kotłów

Pleszewskie kotły centralnego ogrzewania to wyroby, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Pleszew uznawany jest za polskie zagłębie kotlarskie, gdzie skupionych jest ponad sto firm z ...

Słowa kluczowe: