ŁUKASZ KWIATKOWSKI ZIELONA OKIENNICA - logo
Media:ŁUKASZ KWIATKOWSKI ZIELONA OKIENNICA

Akcesoria i okucia do stolarki otworowej

Firma ZIELONA OKIENNICA zajmuje się produkcją okkiennic zamykanych z PVC i Aluminium oraz dekoracyjnych z UPVC.
Oferta firmy składa się między innymi z mechanizmów automatycznych do okkiennic oraz ruchomych lameli.
ZIELONA OKIENNICA specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju okiennic (przesuwne, łukowe, itd.), więc każdy Klient może być pewny że spełnią one jego wszelkie oczekiwania.

 

Okiennice wykonywane są ręcznie pod indywidualne zamówienie. Przy produkcji okiennic wykorzystywane są profile najwyższej jakości importowane z USA i europy. Do montażu okiennic wykorzystywane są okucia renomowanych europejskich firm takich jak : ROTO, FAAC, AGB.
Firma zapewnia profesjonalny montaż swoich produktów na terenie kraju i zagranicą.

 

Oferta firmy adresowana jest do właścicieli domów, domków letniskowych, pensjonatów, hoteli, sklepów ogrodniczych, sklepów z oknami, przedstawicieli budowlanych, deweloperów, architektów oraz prywatnych inwestorów na terenie całego kraju i nie tylko.

Okiennice zewnętrzne - postaw na design
2016-08-29 0 5280
Okiennice zewnętrzne - postaw na design

Okiennice dekoracyjne Od początku wymyślenia okiennic – pierwszych osłon okiennych – stanowiły one zabezpieczenie przed wtargnięciem intruza oraz chroniły przed czynnikami ...

Zewnętrzne okiennice dekoracyjne, przesuwne, rozwierne
2017-06-19 0 1796
Zewnętrzne okiennice dekoracyjne, przesuwne, rozwierne

Nowa odsłona klasyki – zewnętrzne okiennice PVC i aluminiowe Od momentu skonstruowania i upowszechnienia rolet zewnętrznych wydawało się, że okiennice chroniące przed intruzami, ...

Słowa kluczowe: