AHI Roofing KFT Sp. z o.o - logo
Media:AHI Roofing KFT Sp. z o.o

Dachy, pokrycia dachowe

AHI Roofing jest wiodącym na świecie producentem stalowych pokryć dachowych. Produkty tej firmy charakteryzują się bardzo wysoką jakością, estetyką a jednocześnie trwałością i odpornością na zniszczenia. Główna siedziba AHI Roofing znajduje się w Nowej Zelandii, skąd też rozprowadzane są na świat najnowocześniejsze rozwiązania produkcyjne oraz technologiczne w zakresie blachodachówek.

 

Sekret popularności systemów pokryć dachowych AHI Roofing kryje się w znakomitej jakości wyrobów tworzących pokrycia. W 1957 roku spółka wynalazła pierwszą na świecie dachówkę stalową, które od razu wzbudziło duże zainteresowanie, a specjalistyczna wiedza, rzetelna praca oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych sprawiły, że przez ponad 50 lat firma rozwinęła tę koncepcje i szybko zyskała sobie popularność na wszystkich kontynentach.

 

Sztandarową technologią naszego zakładu jest zastosowanie w produkcji dachówek metalowych (blachodachówek) innowacyjnego podłoża Zincalume® firmy NZ Steel Ltd (BlueScope Ltd). Nasz zakład chlubi się światowym pionierstwem w tym zakresie. Jako doświadczony producent stworzyliśmy również specjalistyczne powłoki oraz opracowaliśmy innowacyjne techniki tłoczenia, które pozwalają nam dostarczać ofertę pokryć dachowych na najwyższym poziomie, cieszącą się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

 

Cała produkcja jest przeprowadzana z zachowaniem niezbędnych norm jakościowych oraz wszelkich wymagań bezpieczeństwa i funkcjonalności. Potwierdzeniem wysokich standardów jest zgodność z normą ISO 9001.

 

Właścicielem AHI Roofing jest potężna nowozelandzka spółka produkująca materiały budowlane Fletcher Building Ltd. Prowadzimy sprzedaż w ponad 120 krajach świata. Posiadamy 6 zakładów produkcyjnych – 4 własne oraz 3 pracujące na naszej firmowej licencji. Główne biura regionalne firmy ulokowane są w Nowej Zelandii, Australii, Malezji, Japonii, Chinach, Polsce, Słowenii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz we Francji. W 2009 roku otworzyliśmy nasz najnowszy zakład produkcyjny w Varpalocie, na Węgrzech i to w tym miejscu znajduje się Europejska Centrala firmy.

Ceramiczno-blaszane pokrycie dachu GERARD
2017-09-19 0 1079
Ceramiczno-blaszane pokrycie dachu GERARD

Materiały wykorzystywane w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej muszą nie tylko spełniać określone warunki techniczne, zapewniając wytrzymałość całej konstrukcji. Powinny ...

Słowa kluczowe: