LOG HOUSE - Domy z bali  - logo
Media:LOG HOUSE - Domy z bali

Domy drewniane

Log House zajmuje się budową domów drewnianych ze starannie wybranych materiałów. Firma do budowy swoich domów z bali używa bali pochodzących z polskich lasów. Drewno jest ciosane ręcznie, przy wykorzystaniu sprawdzonych metod, które znane są najstarszym pokoleniom.

 

Nasze domy budujemy na podstawie gotowego bądź też indywidualnego projektu. Nasze konstrukcje są nie tylko piękne, ale także bezpieczne, a to za sprawą współpracy z cenionymi specjalistam w zakresie budownictwa i projektowania. Dbamy o funkcjonalność, estetykę oraz nowoczesność, gdyż wiemy, że każdy klient zlecający budowę domu z bali pod klucz chce, aby wykonany obiekt był żywcem wyjęty z jego marzeń i był wspaniałym miejscem dla całej rodziny.

 

Możemy zapewnić profesjonalne podejście do każdego inwestora oraz różnorodne oferty cenowe, aby każdy z Państwa mógł wybrać ofertę odpowiednią dla siebie.

Budowa domu z bali z firmą LOG HOUSE – DOMY Z BALI
2016-02-24 0 15850
Budowa domu z bali z firmą LOG HOUSE – DOMY Z BALI

Kupując buty, ubrania, jedzenie zwykle zwracamy uwagę na ich pochodzenie i skład. Staramy się unikać rzeczy sztucznych i nafaszerowanych chemią. Lata doświadczeń nauczyły nas, że sztuczny ...

Słowa kluczowe: