Newsy, poradniki i ogłoszenia


Każda firma posiadająca wizytówkę na naszym portalu może w ramach posiadanego pakietu, publikować newsy, poradniki oraz ogłoszenia.


Newsy i poradniki - wszystkie dotychczasowe publikacje znajdują się w dziale "NEWSY I PORADNIKI", w ramach tych publikacji użytkownik ma możliwość wstawienia do ośmiu stron tekstu i zdjęć. W tekście użytkownik ma możliwość formatowania tekstu i wstawienia odnośnika do innej strony internetowej. Newsy i poradniki można filtrować i sortować aby łatwiej dotrzeć do wyszukiwanej informacji.


Giełda Maszyn - dostępne z poziomu działu "Giełda Maszyn" oraz bezpośrednio z wizytówki firmy, która dodała ogłoszenie. W ramach publikacji ogłoszenia użytkownik ma możliwość dodania opisu, ceny, stanu oraz dziesięciu zdjęć, natomiast dane kontaktowe wraz z adresem są pobierane automatycznie z wizytówki firmy, dodatkowo na dole zawarte są odnośniki do innych ogłoszeń firmy. Ogłoszenia podobnie jak newsy i poradniki można filtrować oraz sortować.


Ilość publikacji zależna jest od posiadanego pakietu wizytówki, można je porównać w tabeli powyżej. W przypadku newsów i poradników istnieje jednak dodatkowy limit jednej publikacji w miesiącu.


Wygląd i pozycja w listinguPorównanie wizytówek


STARTER:

CLASSIC, PREMIUM, VIP:

Dodaj swoją firmę