Najlepsza oferta dla firm rentalowych!

EuroGate International

Jeśli myślisz o otwarciu firmy rentalowej, albo jeśli już zajmujesz się wynajmowaniem profesjonalnych maszyn i urządzeń budowlanych, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy EuroGate International.
Najlepsza oferta dla firm rentalowych! - zdjęcie


EuroGate - początki
EuroGate International rozpoczęła działalność na rynku europejskim  w 2011 roku od reprezentowania amerykańskiej firmy General Equipment, specjalizującej się w produkcji wiertnic do gleby, systemów wentylacji, sprzętu do czyszczenia podłoża oraz oświetlenia placu budów. Wraz z rozwojem firmy i wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma EuroGate podjęła także współpracę ze znanymi producentami amerykańskimi i angielskimi, takimi jak Rhino Tools, Tiresocks, Electric Eel, FuelProof czy SMC. Dzięki tak rozbudowanym kanałom dostaw, EuroGate może się dziś pochwalić bardzo bogatą ofertą renomowanego sprzętu do wynajmu.

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Kilka słów o ofercie
Zakres produktów sprzedawanych przez EuroGate International jest mocno powiązany z branżą wynajmu maszyn i urządzeń, ale każdy znajdzie w tej ofercie coś ciekawego. Specjaliści zatrudnieni w firmie udzielą także fachowej pomocy w doborze maszyn do konkretnego zadania.

Przykładowe produkty oferowane przez EuroGate na rynku europejskim obejmują m.in. wiertnice glebowe, maszyny do obróbki betonu oraz wentylatory produkowane przez General Equipment, kafary spalinowe i pneumatyczne produkowane przez Rhino Tool, elektryczne i spalinowe maszyny do udrażniania przewodów kanalizacyjnych produkowane przez Electric Eel, akcesoria służące do ochrony posadzek przemysłowych (nakładki na opony, nakładki na silniki, ochrona przed wyciekiem) produkowane przez TireSocks oraz sprzęt do przechowywania i transportu paliwa produkowany przez FuelProof. Wszystkie oferowane maszyny są profesjonalne, proekologiczne i bezpieczne.

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Bogate doświadczenie
Firma EuroGate International ostała założona w latach 40. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie firma działa także w Belgii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Francji, Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii,  Norwegii oraz Rosji. Jednym z kluczowych klientów EuroGate International jest holenderska firma wynajmująca maszyny Boels . Od początku działalności EuroGate International, czyli od roku  2011 r., Boels kupił m. in. ponad 2000 wiertnic glebowych General Equipment, kilkaset wentylatorów oraz lamp oświetleniowych, ale także zbiorniki do transportu i przechowywania paliwa zwykłego i lotniczego. W oddziałach firmy Boels zlokalizowanych w całej Europie – także i w Polsce – można wypożyczyć i obejrzeć praktycznie cały asortyment sprzętu oferowanego przez Eurogate International.

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Nie tylko dla profesjonalistów!
Masz do zerwania stare PCV, starą wykładzinę lub po prostu chcesz oczyścić podłoże (drewniane, betonowe) ze starego kleju? Jednym z flagowych produktów marki General Equipment, głównego partnera firmy EuroGate, są  urządzenia do obróbki podłoża FCS RIP-R- STRIPPER. Te narzędzia zrewolucjonizowały rynek obróbki podłoża dzięki unikatowemu designowi i funkcjonalności. STRIPPER FC5 przeznaczony jest do usuwania płytek winylowych w trudno dostępnych miejscach. Niewielkie rozmiary i mała waga urządzenia (zaledwie 4 kg) powodują, że urządzenie świetnie nadaje się do takich robót. Maksymalna szerokość ostrza to 127 mm. STRIPPER  FC10 to wysokowydajne urządzenie dedykowane do usuwania różnego rodzaju materiałów wykładzinowych z podłóg.  Jego lekka waga – 12 kg oraz składany uchwyt znacznie ułatwiają transport maszyny. Maksymalna szerokość ostrza 244 mm. Natomiast STRIPPER FCS 16 to w pełni profesjonalne urządzenie do zrywania/ czyszczenia podłoża . Waży60 kg, a maksymalna szerokość ostrza to 406 mm. Z uwagi na swoją cichą pracę, STRIPPER FCS 16 często używany jest do prac w porze nocnej lub prac w szpitalach, szkołach, urzędach. Praca z tymi bezpiecznymi i wydajnymi narzędziami to czysta przyjemność!

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Dlaczego EuroGate?
Korzystając z zespołu niezależnych przedstawicieli, Eurogate International w tej chwili sprzedaje produkty sześciu marek. Rosnąca sprzedaż sprawia, że EuroGate International staje się wiarygodnym partnerem dla producentów, a przede wszystkim  dla klientów. Wysoka jakość produktów oraz doskonała obsługa przez niezależnych sprzedawców EuroGate International sprawiły, że  coraz więcej klientów  indywidualnych oraz dużych firm rentalowych decyduje się na zakup sprzętu oferowanego przez Eurogate International.

Więcej na ten temat dowiesz się ze strony: www.eurogate-international.com/pl/

Autor: Filip Jackiewicz 2017-09-27 0 1006 Pobierz jako PDF Drukuj Podziel się
Chcesz zamówić produkt/usługę tej firmy, lub zapytać o więcej szczegółów? Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:
Imię, nazwisko
Twój E-mail
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Cramo Sp. z o.o.mazowieckie
EuroGate International
INTERHANDLER SP. Z O. O.kujawsko-pomorskie
MISTA Sp. z o.o.podkarpackie
Serafin P.U.H. Andrzej Serafinmałopolskie
Równiarki drogowe do zadań specjalnych
2018-04-17 0 58
Równiarki drogowe do zadań specjalnych

W produkcji swoich równiarek firma stawia na współpracę z uznanymi, gwarantującymi najwyższy poziom techniczny i jakościowy dostawcami rozwiązań ikomponentów z Unii ...

Lider na rynku sprzedaży i wynajmu sprzętu budowlanego
2018-01-09 0 834
Lider na rynku sprzedaży i wynajmu sprzętu budowlanego

Kompleksowa obsługa budowy BAUKRANE to firma działająca kompleksowo. Jako jedyna firma napolskim rynku może całościowo zabezpieczyć budowę w specjalistyczny sprzęt budowlany i BHP. Oferta ...

Elektromagnesy DYNASET
2017-11-23 0 1856
Elektromagnesy DYNASET

Jak działa elektromagnes? Zasada działania elektromagnesu opiera się na prawach fizyki. Po uruchomieniu elektromagnesu wytwarzane jest pole magnetyczne w wyniku przepływu przez nie prądu ...Ładowarka teleskopowa 540-180 od JCB
2017-06-28 0 1132
Ładowarka teleskopowa 540-180 od JCB

Maszyna 540-180 oferuje lepszą wydajność i udźwig w porównaniu do mniejszej 17-metrowej wersji 540-170, mimo że jest o 20% mniejsza. Prezentacja tego modelu zwiększa liczbę ładowarek ...Dlaczego warto korzystać z usług wypożyczalni sprzętu budowlanego?
2017-06-23 0 1012
Dlaczego warto korzystać z usług wypożyczalni sprzętu budowlanego?

Sprzęt budowlany – lepiej kupić czy wynająć? Wszystkie prace remontowe wiążą się z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu budowlanego. Jednocześnie, chcąc nadążać za potrzebami ...

Remontery drogowe z górnej półki
2017-06-09 0 1146
Remontery drogowe z górnej półki

Z Austrii do Polski... i jeszcze dalej Firma Strassmayr Geraete und Maschinen przez ponad 60 lat prowadziła swoją działalność produkcyjną w Austrii, skąd sprzedawała maszyny do budowy i ...

Wygraj wkrętarkę IXO 5


Odnalazłeś jeden z elementów układanki

Zbierz pozostałe i odbierz nagrodę
Wpisz swój e-mail aby dodać element do swojego konta: