Stylowe żyrandole do niebanalnych wnętrz

Oświetlenie kute na miarę

W designerskim wnętrzu ważny jest każdy szczegół. Nie ważne, czy jest to styl rustykalny, czy industrialny, czy też bardzo modny styl skandynawski – niepowtarzalny klimat tych wnętrz tworzą zawsze detale. Oświetlenie to chyba najważniejszy z nich.
Stylowe żyrandole do niebanalnych wnętrz - zdjęcie


Dlaczego odpowiednie oświetlenie jest takie ważne?
Żyrandole, kinkiety, lampy – to nie są dodatki, to są rzeczy niezbędne.  W naszym klimacie nie można narzekać na nadmiar słońca. Przez większą część roku krótkie dni i długie wieczory oraz pochmurne niebo sprawiają, że jesteśmy skazani na przebywanie w sztucznym oświetleniu. Te elementy wystroju wymienia się rzadko, a patrzy się na nie codziennie. Nadają charakter wnętrzom, przyciągają uwagę gości i sprzyjają relaksowi. Warto więc wybrać takie oświetlenie, które będzie korespondowało z naszą naturą i z wnętrzem naszego domu czy altany. Firma DetalTech specjalizuje się w produkcji żyrandoli z drewna i metalu, dopasowanych do każdego wnętrza.

 

stylowe żyrandole do niebanalnych wnętrzfot. DetalTech

 

Żyrandole kute i drewniane
Drewno jest piękne, dlatego nigdy nie wychodzi z mody. Wykończone drewnem wnętrza w stylu rustykalnym czy domki letniskowe w stylu amerykańskiego rancza kojarzą się z ciepłem ogniska rodzinnego i sielską atmosferą odpoczynku. Żyrandol rustykalny w kształcie prostokąta od firmy DetalTech idealnie wkomponuje się w takie wnętrza.

 

stylowe żyrandole do niebanalnych wnętrzfot. DetalTech

 

Połączenie drewna z metalem to sprawdzający się zawsze sposób na niebanalne oświetlenie. Design tego żyrandola jest tak uniwersalny, że świetnie pasuje także do naturalnych, jasnych wnętrz w skandynawskim stylu. Prosty geometryczny kształt żyrandola rustykalnego odnajdzie się także w stylizacjach z wykorzystaniem nowoczesnych mebli z surowego drewna w charakterze minimalistycznym lub eko.

 

stylowe żyrandole do niebanalnych wnętrz stylowe żyrandole do niebanalnych wnętrzfot. DetalTech

 

Jednak oprócz żyrandoli drewnianych, firma DetalTech wykonuje także niepowtarzalne, oryginalne żyrandole kute. To małe dzieła sztuki, niemal rękodzieło. W ofercie DetalTechu są także pasujące do żyrandoli kinkiety, mogące pełnić funkcję lampki nocnej. Lampy i żyrandole od DetalTech często zdobią wnętrza pomieszczeń urządzonych w stylu shabby chic, który bazuje na starych bądź celowo postarzanych przedmiotach. Stylizowana lampa, która wygląda, jakby pochodziła sprzed kilku wieków, jest nieodłącznym elementem takich przestrzeni.

 

stylowe żyrandole do niebanalnych wnętrz stylowe żyrandole do niebanalnych wnętrzfot. DetalTech

 

Żyrandol z rysunku? Żaden problem!
Do niedawna takie oryginalne drewniane lub kute żyrandole  kupowane były głównie do restauracji, hoteli czy domów weselnych. Od jakiegoś czasu cieszą się jednak rosnącą popularnością wśród indywidualnych odbiorców, dla których dużym atutem jest otwartość firmy DetalTech na indywidualne potrzeby klienta. Taki kuty czy drewniany żyrandol może zostać wykonany na podstawie zdjęcia, rysunku klienta czy wizualizacji architekta. Pracownicy firmy DetalTech odtworzą z wielką precyzją każdy szczegół lampy, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku rewitalizacji zabytkowych wnętrz.   

 

stylowe żyrandole do niebanalnych wnętrzfot. DetalTech

 

Dzięki temu, że każde zamówienie może być potraktowane indywidualnie, do oczekiwań klienta dostosowany może być zarówno rozmiar żyrandola, jak i intensywność oświetlenia. Tu nie są potrzebne kompromisy – żyrandol będzie dokładnie taki, jak ma być. Aby wykonane żyrandole mogły spełniać swoje zasadnicze zadanie, firma wykonuje także instalację elektryczną, zgodną z obowiązującymi normami, przez co lampa posiada deklarację zgodności CE.

Nie tylko do domu
Tarasy, altany, domy letniskowe także potrzebują stylowego oświetlenia. Kuty kinkiet, przypominający starodawną uliczną latarnię w połączeniu z nowoczesną żarówką, stylizowaną na żarówkę Edisona, gwarantuje zachwyt gości i radość gospodarzy z designerskiego tarasu. Żyrandol do altany, przypominający lampę oliwną, ociepli surowe drewniane ściany. Rustykalna lampa zawieszona na tarasie lub w zimowym ogrodzie nierzadko stanie się tym elementem, który przesądzi o stylistycznej tonacji całości. Lampy, żyrandole i kinkiety DetalTech spełniają też wszystkie potrzebne normy, aby móc je zastosować na zewnątrz: w altanach, wiatach, na tarasach i w ogrodach zimowych.

 

stylowe żyrandole do niebanalnych wnętrzfot. DetalTech

 

Dlaczego DetalTech?
- Z oświetlenia, przedmiotu codziennego użytku, uczyniliśmy rzecz piękną w swej funkcjonalności, która za dnia dekoruje sufity i ściany, a wieczorami rozbłyska swym światłem – mówi Krzysztof Cygan z firmy DetalTech. Wytwarzane przez firmę żyrandole to idealne połączenie pasji, doświadczenia, sztuki i nowoczesności.

Ofertę firmy DetalTech prezentuje strona www.detaltech.pl

 

Autor: Anna Zakrzewska 2017-04-04 0 764 Pobierz jako PDF Drukuj Podziel się
Chcesz zamówić produkt/usługę tej firmy, lub zapytać o więcej szczegółów? Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:
Imię, nazwisko
Twój E-mail
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
APM MORKOMmałopolskie
DETALTECH – Krzysztof Cyganpomorskie
ES-SYSTEMmałopolskie
F.P.H. Art Metal Sp.j.pomorskie
Pracownik w lepszym świetle – jakie powinno być oświetlenie biurowe?
2017-06-14 0 453
Pracownik w lepszym świetle – jakie powinno być oświetlenie biurowe?

Rewolucja naukowo-techniczna, jaka miała miejsce w ostatnich dziesięcioleciach XX wieku, znacząco zmieniła wszystkie sfery ludzkiego życia, wywierając największy wpływ na sposób pracy. ...

Oświetlenie LED dla przemysłu
2017-02-15 0 1388
Oświetlenie LED dla przemysłu

Wysoka skuteczność świetlna - oświetlenie przemysłowe LED W różnych gałęziach przemysłu oświetlenie LED jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, przy czym kluczem do ...

Oświetlenie uliczne LED i tradycyjne
2016-11-18 0 2003
Oświetlenie uliczne LED i tradycyjne

Producent słupów oświetleniowych Kwestią oczywistą jest, że oświetlenie ulic, miast i skwerów po zapadnięciu zmroku znacząco poprawia widoczność, co przekłada się na ...Oświetlenie światłowodowe – fantazje malowane światłem
2016-10-28 0 1281
Oświetlenie światłowodowe – fantazje malowane światłem

Dekoracyjne oświetlenie światłowodowe Światło jest dziś bardzo istotnym elementem dekoracyjnym we wnętrzach, równie ważnym, co płytki, kolory ścian, meble, ozdobne bibeloty. Dla ...Lampy kute, lampy z kół drewnianych, żyrandole stylizowane na zabytkowe
2016-05-23 0 2109
Lampy kute, lampy z kół drewnianych, żyrandole stylizowane na zabytkowe

Lider Budowlany: W XXI wieku mody w dziedzinie aranżacji wnętrz zmieniają się bardzo szybko. Czy może Pan wskazać na jakiś trend, który byłby bardziej trwały i ponadczasowy niż ...

Drewniane lampy marki LIGHTWOOD
2016-01-11 0 2126
Drewniane lampy marki LIGHTWOOD

Jasne i przestronne wnętrza oraz funkcjonalność i prostota to określenia najlepiej oddające istotę stylu skandynawskiego. Charakteryzują go także czystość formy i stonowane barwy: biel, ...

Wygraj wkrętarkę IXO 5


Odnalazłeś jeden z elementów układanki

Zbierz pozostałe i odbierz nagrodę
Wpisz swój e-mail aby dodać element do swojego konta: