Domy wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej, mieszkania bezczynszowe z ogródkiem i parkingiem

Życie z dala od wielkomiejskiego zgiełku – komfort i wygoda w zasięgu ręki

Zabetonowane dżungle blokowisk, zatłoczone parkingi, korki w godzinach szczytu... Każdy, kto choć przez krótki czas mieszkał w większym mieście z pewnością na własnej skórze doświadczył tych wątpliwych „uroków” cywilizacji. Nic więc dziwnego, że w naszych szalonych czasach, gdy wszystko robimy z zegarkiem w ręku, coraz więcej osób poszukuje swojej ostoi na obrzeżach miast lub na terenach nowoczesnych wsi. Właśnie do miłośników spokoju, nastawionych na życie w bezpiecznym oddaleniu od zgiełku, spalin i dusznego oddechu wielkomiejskich aglomeracji kierowana jest oferta firmy deweloperskiej Profesjonal24, która działa na terenie gminy Pszczółki w województwie pomorskim.
Domy wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej, mieszkania bezczynszowe z ogródkiem i parkingiem - zdjęcie


Zabudowa jednorodzinna bliźniacza – mieszkania szyte na miarę
Letnie popołudnia spędzane na leżaku we własnym ogródku, weekendowe grillowanie z przyjaciółmi, zimowe wieczory z książką, w wygodnym fotelu, przy cieple kominka... To atrakcje, o których mieszkańcy bloków mogą tylko pomarzyć... Dlatego dziś ani trochę nie zaskakuje nas, gdy słyszymy od zmęczonych miejskim życiem znajomych, że wyprowadzają się na wieś.
- Na rynku bardzo wyraźnie widać wzmożony wzrost zainteresowania jednorodzinną zabudową bliźniaczą, poza terenami miejskimi, ale doskonale skomunikowaną. To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku, dająca zdecydowanie wyższy komfort użytkowania i wypoczynku – w ciszy, bez sąsiadów z każdej strony, których słychać zza ściany, z własną działką i miejscem postojowym – mówi Zbigniew Czarnecki z firmy Profesjonal24.
Dla miłośników zdrowego stylu życia, którzy po pracy lubią w ciszy i spokoju odpoczywać we własnym domu i ogródku kierowane są mieszkania bezczynszowe „Słoneczne Lokum” budowane w budynkach w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w Skowarczu w gminie Pszczółki. Położone na niewielkim wzgórzu, niedaleko lasów, ścieżek rowerowych i ośrodków sportowo-rekreacyjnych są atrakcyjną propozycją dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dla niezmotoryzowanych atutem lokalizacji mieszkań z ogródkiem „Słoneczne Lokum” jest też swobodny dostęp do komunikacji miejskiej i PKP.
- Są to mieszkania energooszczędne, ogrzewane gazem ziemnym z wykorzystaniem urządzeń renomowanego producenta kotłów – firmy Viessmann, sterowanych programatorem pokojowym. Niskie koszty eksploatacji zapewnia też doskonała izolacja cieplna styropianem grafitowym oraz okna trzyszybowe – podkreśla Zbigniew Czarnecki.
Nie bez znaczenia jest też oczywiście cena. Przykładowo bezczynszowe, liczące 61m² mieszkanie z ogródkiem kosztuje 225 tys. zł. W cenie jest nie tylko miejsce postojowe, ale również poddasze, które można z łatwością rozbudować, zwiększając tym samym dostępny metraż.

Domy wolnostojące i domy w zabudowie bliźniaczej w Skowarczu
Równie pięknie położone jest osiedle „Zakątek Smyka” w zachodniej części Skowarcza, skąd rozpościera się widok na przepiękną panoramę okolicy, z lasami i licznymi terenami rekreacyjnymi.

 

domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonal domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonalfot. Profesjonal24

 

- Osiedle „Zakątek Smyka” jest kontynuacją pilotażowej realizacji osiedla przy ul. Jodłowej, gdzie powstają funkcjonalne i komfortowe domy na terenie nowoczesnej „wsi” Skowarcz, w harmonii i bliskości natury. Inwestycja ta obejmuje przyjemne dla oka i funkcjonalne w użytkowaniu domy i nietuzinkowe mieszkania do komfortowego zamieszkania i wypoczynku – mówi Zbigniew Czarnecki.

 

domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonal domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonalfot. Profesjonal24

 

Osoby, które poszukują bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej (według projektu „Słoneczne Lokum”) powinny się pospieszyć, ponieważ pozostało już bardzo niewiele tych energooszczędnych mieszkań z działką i miejscem postojowym. Do tych klientów, którzy poszukują nieruchomości z użytkowym poddaszem, garażem i dużą działką, kierowana jest oferta domów w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej (według projektu Smyk-2 Duo) oraz domów wolnostojących zbudowanych według tego samego projektu.
Klienci, którzy szukają przestronnego i wygodnego domu parterowego z poddaszem nieużytkowym, mogą wybierać spośród budynków wolnostojących wg projektu Perła Smyka, z garażem i działką od 500 m².

Domy z działką w Różynach
- Naszą misją jest budowa nowoczesnych, funkcjonalnych domów, z zachowaniem tradycyjnego stylu i charakteru. Jednocześnie zawsze mamy na uwadze wymagania i potrzeby naszych klientów. Słuchamy uważnie ich głosów i analizujemy potrzeby rynku po to, aby móc dokładnie dopasować się do oczekiwań przyszłych mieszkańców wznoszonych przez nas budynków. Właśnie z tego powodu ponownie rozpoczęliśmy budowę domów wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej w Różynach, wracając ze zrealizowanymi już wcześniej projektami domów jak Smyk-2 Duo, Promyk Smyka lub Perła Smyka– mówi Zbigniew Czarnecki.

 

domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonal domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonalfot. Profesjonal24

 

Oferta domów w Różynach obejmuje energooszczędne, komfortowe i funkcjonalne mieszkania z możliwością rozbudowy. Dostępne są domy jednorodzinne wolnostojące z użytkowym poddaszem ze schodami drewnianymi w standardzie ( Smyk-2 Duo),domy jednorodzinne wolnostojące parterowe z obszernym strychem doświetlonym 4 oknami połaciowymi i jednym w ścianie szczytowej (Perła Smyka) oraz domy jednorodzinne bliźniacze z użytkowym poddaszem oraz ze schodami drewnianymi w standardzie (Smyk-2 Duo).

 

domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonalfot. Profesjonal24

 

W XXI wieku ucieczka za miasto staje się jedynym racjonalnym wyborem stylu życia. Zmęczeni codzienną pracą, miejskim zgiełkiem i hałasem mieszkańcy największych miast województwa pomorskiego mają ciekawą alternatywę – domy w zabudowie bliźniaczej, domy wolnostojące i mieszkania z ogródkiem, w Różynach i Skowarczu, w których świetnie można wypocząć po całodziennej bieganinie, znajdując się jednocześnie w miejscu doskonale skomunikowanym. Właśnie do takich osób, ceniących komfort, niezależność i bliskość natury swoją ofertę kieruje firma Profesjonal24.
- Ponadto – zdradza nam rąbka tajemnicy prezes firmy Profesjonal24 – w przygotowaniu jest nowa oferta nietuzinkowego osiedla 32 mieszkań bezczynszowych w budynkach w zabudowie bliźniaczej z działką nawet do 350 m². Obecnie jesteśmy w fazie projektowej osiedla i budowy infrastruktury. Oficjale informacje powinny pojawić się na początku 2017 r. Z pewnością ta nowa oferta będzie miłym zaskoczenie dla osób szukających jakości w atrakcyjnej cenie.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.profesjonal24.pl

 

Autor: Barbara Fride 2016-11-23 0 3326 Pobierz jako PDF Drukuj Podziel się
Chcesz zamówić produkt/usługę tej firmy, lub zapytać o więcej szczegółów? Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:
Imię, nazwisko
Twój E-mail
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Profesjonal24 Sp. z o.o.pomorskie
Inwestycje deweloperskie firmy Profesjonal24
2015-11-17 0 2125
Inwestycje deweloperskie firmy Profesjonal24

Firma Profesjonal24 jest jednym z liderów w budowie domów jednorodzinnych czy mieszkań w powiecie gdańskim. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie klienci mogą zdecydować ...

Budują historię regionu
2012-12-07 0 3163
Budują historię regionu

Lider Budowlany: Panie Tadeuszu, historia budownictwa mieszkaniowego w Tczewie i okolicach bardzo mocno związana jest z firmą Resteks. Proszę przybliżyć czytelnikom historię firmy. Tadeusz ...

Wszędzie tam gdzie ceni się rzetelność
2012-01-17 0 3319
Wszędzie tam gdzie ceni się rzetelność

Dekpol trwale zaznaczył swoją obecność na rynku usług budowlanych, zdobywając doświadczenie potrzebne do sprostania coraz to nowym wymaganiom stawianym przez Inwestorów. Stała ...Zaprojektuj ogród marzeń z firmą JONIEC®!
2018-04-11 0 458
Zaprojektuj ogród marzeń z firmą JONIEC®!

Uporządkuj przestrzeń w ogrodzie! Palisady ogrodowe. Ogród idealny to ogród uporządkowany, w którym każda roślina i rzecz ma swoje wyznaczone miejsce. Nieprzemyślane ...Czy w 2018 roku fotowoltaika się opłaca?
2018-02-15 0 3003
Czy w 2018 roku fotowoltaika się opłaca?

Słońce to nieograniczone źródło energii i wbrew obawom – polskie warunki klimatyczne pozwalają na to, aby inwestycja w fotowoltaikę się opłacała. Panele fotowoltaiczne ...

Słoneczne podgrzewacze wody
2018-02-06 0 2214
Słoneczne podgrzewacze wody

Słoneczny podgrzewacz wody – jak to działa? Słoneczny podgrzewacz wody składa się z rur próżniowych wykonanych ze szkła borokrzemowego z umieszczoną wewnątrz miedzianą rurką ...

Wygraj wkrętarkę IXO 5


Odnalazłeś jeden z elementów układanki

Zbierz pozostałe i odbierz nagrodę
Wpisz swój e-mail aby dodać element do swojego konta: