Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistami

Kompleksowe wykończenia wnętrz

Niedogodności, kurz, brud, chaos, a także nieplanowane wydatki i przekroczenie budżetu... właśnie takie skojarzenia u większości z nas wywołują słowa „remont” i „wykańczanie wnętrz”. Przyczyn takiego stanu rzeczy nie trzeba szukać daleko, bo wielu z nas ma złe doświadczenia związane z usługami remontowymi i wykończeniowymi oraz niesolidnymi wykonawcami. Nie brakuje też jednak osób, dla których przejście przez remont czy wykończenie wnętrz okazało się bezbolesne. Takie osoby znajdziemy wśród klientów firmy Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański, działającej na terenie Trójmiasta. Szybko, fachowo, solidnie to słowa, które w tej firmie są czymś więcej niż tylko deklaracją.
Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistami - zdjęcie


Na polskim rynku nie brakuje firm, które swoje usługi remontowe i wykończeniowe reklamują jako „profesjonalne”. Wiadomo jednak, że słowo „profesjonalizm” może być różnie rozumiane, a składa się na nie wiele elementów: kompleksowość, jakość, cena, czas, dokładność. Zanim zdecydujemy, komu zaufać i powierzyć zadanie, aby ze starego i nadgryzionego zębem czasu wnętrza wyczarować wnętrze stylowe lub komu powierzymy mieszkanie w stanie deweloperskim, warto zrobić małe badanie rynku i przejrzeć opinie w internecie. Trzeba też pamiętać o jednym. Dziś, w XXI wieku, nie opłaca się robić remontu samemu ani zlecać tego zadania zapracowanemu sąsiadowi. I to nie tylko dlatego, że nie dysponuje on specjalistycznymi maszynami czy doświadczeniem. Również dlatego, że wbrew pozorom – taki remont może nas sporo kosztować.

 

Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistami Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistamiFot. Szymański

 

Wykończenia wnętrz mieszkań – nowoczesne rozwiązania bez gaf
Ważnym aspektem związanym z kompleksowym wykończeniem wnętrz przez specjalistów jest też profesjonalizm, gwarantowany nie tylko przez doświadczenie fachowców, którym powierzamy to zadanie, ale również dzięki sprzętowi, w jaki są wyposażeni. 
- Choć czasem usługi „złotej rączki” mogą wydawać się tanie, to warto pamiętać, że oszczędności mogą się okazać pozorne. Nowoczesne wnętrza mieszkań i domów muszą być dopracowane w każdym calu, a osoba, która oferuje usługi remontowe i wykończeniowe „po godzinach” często nie ma czasu, aby zadbać o wszystkie szczegóły – mówi Marian Szymański, właściciel firmy Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański.
Na efekty nie trzeba długo czekać. Nieszczelne krany, spadające płytki, krzywo położone tapety. Każda poprawka to dodatkowy koszt, nie mówiąc o niepotrzebnych nerwach, gdy wynajęty przez nas niby-fachowiec znika po wykonaniu pracy wraz z gotówką, a reklamacja jest niemożliwa.

 

Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistami Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistamiarch. Joanna Gostkowska-Białek / fot. pro-foto.media

 

Nowoczesne wnętrza domów w zasięgu ręki
Zmieniające się trendy sprawiają, że dość często próbujemy w naszych domach coś zmieniać lub przestawiać. Jest to jednak nie tylko próba nadążenia za modą, ale także chęć dopasowania domówi i mieszkań do realiów życia. Często po prostu wnętrza – nawet te, w których niedawno odbył się remont lub dopiero co zostały wykończone – okazują się mało funkcjonalne czy niepraktyczne. Pewne rzeczy trudno przewidzieć wcześniej i jest to jeden z argumentów, dla których warto w tej kwestii zaufać specjalistom. Profesjonalna firma, która oferuje kompleksowe wykończenia wnętrz nie tylko nada kształt naszym wyobrażeniom, ale i podpowie, jak będzie lepiej, praktyczniej, wygodniej. 
- Nasza firma współpracuje z doświadczonymi architektami wnętrz, którzy – nie narzucając swojej wizji klientom – pomagają zaaranżować wnętrze mieszkania nowoczesnego, klasycznego, rustykalnego, minimalistycznego czy skandynawskiego – mówi Marian Szymański.

 

Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistamiFot. Szymański

 

Udział architekta w wykończeniu wnętrza jest też trudny do przecenienia również dlatego, że dzięki dokładnym rysunkom wykonawczym, firma świadcząca usługi remontowe i wykończeniowe ma ułatwioną pracę, kierując się precyzyjnymi wytycznymi. To pozwala wyeliminować ewentualne straty materiału i jeszcze lepiej domknąć budżet, co w przypadku samodzielnego planowania remontu mieszkania jest niemożliwe.

 

Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistamiarch. Joanna Gostkowska-Białek / fot. pro-foto.media

 

Planuj remont mieszkania z głową!
Słysząc o profesjonalnej firmie świadczącej kompleksowe wykończenia wnętrz i usługi remontowe, często wyobrażamy sobie ogromne koszta, jakie trzeba będzie ponieść, aby przemienić stare wnętrze w mieszkanie nowoczesne. A przecież dzięki profesjonalistom zaoszczędzimy nie tylko czas, ale i pieniądze, bo nie będziemy musieli płacić nowej ekipie za naprawianie błędów poprzedników. Ponadto firma remontowa dobrze znana i od wielu lat działająca na rynku, jak Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański, dzięki kontaktom z lokalnymi hurtowniami i sklepami budowlanymi może dostarczyć wysokiej jakości materiały po znacznie niższych cenach, a do każdego zakupu otrzymamy fakturę.

 

Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistamiFot. Szymański

 

Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański jest znana na rynku od ponad 20 lat, pomagając osobom z Trójmiasta w planowaniu remontów mieszkań i domówi oraz oferując kompleksowe wykończenia wnętrz. Profesjonalna ekipa wykona wszystkie niezbędne prace wykończeniowe: postawi ściany działowe, ułoży instalację wodną, kanalizacyjną oraz elektryczną, wykona tynkowanie ścian wewnętrznych i sufitów, położy parkiety, pomaluje ściany. Zakres oferowanych usług obejmuje ponadto równanie ścian, układanie paneli ściennych, wykonywanie sufitów podwieszanych, tapetowanie.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.szymanski-wnetrza.pl

Autor: Barbara Fride 2018-06-05 0 276 Pobierz jako PDF Drukuj Podziel się
Chcesz zamówić produkt/usługę tej firmy, lub zapytać o więcej szczegółów? Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:
Imię, nazwisko
Twój E-mail
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Complete Homemazowieckie
Perfect Construction Katarzyna Kazojćpomorskie
PPHU STYRO Jacek Przetakiewiczłódzkie
Prace Budowlane i Towarzyszące Szymańskipomorskie
Pro Okno Serwis Ogólnobudowlany Piotr Radtke
Usługi budowlane, remonty i prace wykończeniowe
2017-07-31 0 1284
Usługi budowlane, remonty i prace wykończeniowe

Usługi remontowe i wykończeniowe od „a” do „z” Wielu z nas na własnej skórze przekonało się, że zlecanie wykończenia czy remontu kilku różnym ekipom nie ...

Budowlane prace adaptacyjne
2017-02-16 0 2662
Budowlane prace adaptacyjne

Adaptacja na lokal użytkowy Zanim wybierzemy firmę, która wykona dla nas budowlane prace adaptacyjne, warto dokładnie sprawdzić rynek. Nierzetelnych wykonawców dziś nie brakuje, a ...

Rola projektanta w wykończeniu wnętrza
2016-11-15 0 1889
Rola projektanta w wykończeniu wnętrza

Myśląc o pracy projektanta wnętrz, wyobrażamy sobie, że jest ona łatwa, przyjemna i polega na dobieraniu mebli do koloru ścian oraz wzbogaceniu całości modnymi dodatkami – co jesteśmy ...Jak zaplanować remont mieszkania?
2016-10-19 0 6947
Jak zaplanować remont mieszkania?

Wybór kolorów, kilku mebli oraz remont... w teorii planowanie remontu mieszkania lub jego wykończenie wydaje się proste. Jednak gdy nadchodzi dzień rozpoczęcia prac, brutalnie ...Wykańczanie wnętrz z profesjonalną ekipą remontową
2016-10-03 0 2064
Wykańczanie wnętrz z profesjonalną ekipą remontową

Kompleksowe wykańczanie wnętrz Dostajemy klucze do mieszkania w stanie surowym. Czas na jego wykończenie. Co zrobić w takiej sytuacji? Najwłaściwiej zdecydować się na profesjonalną i ...

Elewacje, profile, listwy, gzymsy, architektura ze styropianu
2016-06-23 0 3418
Elewacje, profile, listwy, gzymsy, architektura ze styropianu

Styropian jako elewacja Inwestorzy są dziś bardzo wymagający, bo i rynek budowlany w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat wykonał ogromny technologiczny skok naprzód. Szare, ponure i ...

Wygraj wkrętarkę IXO 5


Odnalazłeś jeden z elementów układanki

Zbierz pozostałe i odbierz nagrodę
Wpisz swój e-mail aby dodać element do swojego konta: