Targi MAJSTER PARTNER 2018

Jak debiutować, to z pompą!

Dzień pełen wrażeń, szeroka oferta produktowa, wymiana doświadczeń i pomysłów, świetna zabawa, ponad 900 osób, które przewinęły się przez Centrum Kongresowe Warszawianka w Serocku 24 lutego 2018 roku to w olbrzymim skrócie bilans zorganizowanych przez Grupę Majster Budowlane ABC targów, połączonych z kongresem i uroczystą galą. Była to pierwsza edycja tego wydarzenia, a jego sukces biznesowy nie pozostawia nawet cienia wątpliwości, że na pewno nie ostatnia. Zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, a teraz, gdy emocje już opadły, przyszedł czas na podsumowania.
Targi MAJSTER PARTNER 2018 - zdjęcie


Powstaniu Grupy Majster Budowlane ABC przyświecała idea, aby zaoferować jak największą różnorodność w branży handlu materiałami budowlanymi i zapewnić stały rozwój wszystkich Partnerów Grupy. Efekt jest taki, że dziś w błyskawicznym tempie rośnie ona w siłę, co niebawem nada jej rangę największej organizacji w Polsce.
W tak nakreśloną wizję strategicznie wpisują się zorganizowane po raz pierwszy w Centrum Kongresowym Warszawianka targi. Imprezy takie jak ta są nierzadko jedyną okazją, aby spotkać się osobiście, wymienić się doświadczeniami i pomysłami. O tym, że w branży istnieje duża potrzeba uczestnictwa w tego typu wydarzeniach może świadczyć ogromny sukces frekwencyjny – ok. 900 osób, co zwłaszcza w przypadku debiutów jest wynikiem imponującym.

 

majster budowlane abcfot. Majster Budowlane ABC

 

Atrakcje do potęgi trzeciej
W dniu 24 lutego 2018 r. w ramach imprezy organizowanej przez Grupę Majster Budowlane ABC, odbyły się trzy wydarzenia.
Pierwszym z nich był kongres, na którym zaprezentowane zostały produkty marki własnej.

 

majster budowlane abc majster budowlane abc majster budowlane abcfot. Majster Budowlane ABC

 

Farba emulsyjna F1, klej do płytek K1, Cement MAX 32,5, gładź szpachlowa G1, kora iglasta, ziemia uniwersalna, czy ziemia pod iglaki zostały zaprezentowane jako produkty otwierające nową drogę możliwości handlowych firmy Majster.
Przedstawiciele firmy zaprezentowali również zgromadzonym gościom plany rozwoju na najbliższe lata.

 

majster budowlane abcfot. Majster Budowlane ABC

 

Nie mniejszą rangę miały targi, na których można było zobaczyć pełną, przekrojową ofertę kilkudziesięciu firm. Targowa ekspozycja objęła bardzo zróżnicowane grupy produktowe – począwszy od dekoracji, poprzez artykuły ogrodnicze i elektronarzędzia, aż do chemii budowlanej. Wiele z nich można było nabyć po atrakcyjnej, targowej cenie. Nie zabrakło też cenionych i świetnie rozpoznawalnych na polskim rynku Producentów i Dostawców materiałów budowlanych.

 

majster budowlane abc majster budowlane abcfot. Majster Budowlane ABC

 

Ważnym wydarzeniem była również poprowadzona przez Krzysztofa Ibisza gala. Wręczono na niej nagrody, wśród których nie zabrakło wyróżnień dla Grupy Majster Budowlane ABC. Jedną z nich było Srebrne Godło w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2018 w kategorii hurtownie budowlane. Nie mniej ważnym wyróżnieniem było też przyznane w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2017 godło „Odkrycie roku”. Gala stała się też doskonałą okazją do mniej formalnych rozmów i integracji. Imprezę uświetniły występy gwiazd, m.in. Zenona Martyniuka czy Marcina Dańca.
Momentem kulminacyjnym było losowanie atrakcyjnych nagród, w tym nagrody głównej - samochodu osobowego marki Citroen C-Elysee, które poprowadził znany wszystkim pan Lotto - Ryszard Rembiszewski.

 

majster budowlane abc majster budowlane abcfot. Majster Budowlane ABC

 

W trakcie imprezy liczni goście mieli również okazję zobaczyć oficjalną maskotkę nowej sieci marketów budowlanych "Pszczółka", które zostaną otwarte jeszcze w tym roku.
Sukces pierwszej edycji imprezy sprawił, że już w tej chwili organizatorzy planują następne. Targi będą organizowane dwa razy w roku, natomiast w formie bardziej uroczystej, czyli z towarzyszącą im galą, odbywać się będą raz w roku.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.majsterbudowlaneabc.pl

 

Autor: Barbara Fride 2018-05-28 0 143 Pobierz jako PDF Drukuj Podziel się
Chcesz zamówić produkt/usługę tej firmy, lub zapytać o więcej szczegółów? Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:
Imię, nazwisko
Twój E-mail
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Regionalność wzmacnia siłę marki
2018-03-16 0 355
Regionalność wzmacnia siłę marki

DremaSilesia to największe branżowe targi regionalne, skupiające liderów rynku z kompleksową ofertą dopasowaną do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw z branży obróbki ...

53. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz
2018-03-15 0 303
53. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz

Dla wszystkich, którzy myślą o zbudowaniu, wyremontowaniu lub aranżacji swojego domu, ogrodu, czy innych pomieszczeń, na które jeszcze nie mają pomysłu, a szukają niebanalnego ...

13. edycja OKK! design już wkrótce!
2018-03-02 0 403
13. edycja OKK! design już wkrótce!

Hasło przewodnie tegorocznej edycji spotkania brzmi: Otwórz się na nowe! Ma symbolizować świeże, kreatywne podejście do wzornictwa i odwagę w poszukiwaniu inspiracji. Projekt ma nową ...#PROday inspiruje branżę wnętrzarsko-architektoniczną
2017-11-13 0 1033
#PROday inspiruje branżę wnętrzarsko-architektoniczną

Po wcześniejszym sukcesie nietuzinkowych wydarzeń w formie tymczasowych showroomów które były ubrane w wyselekcjonowany design, przyszedł czas naogólnopolski projekt ...Dachówka kompozytowa w rolnictwie – sukces Tileco na targach w Bednarach
2017-09-29 0 1088
Dachówka kompozytowa w rolnictwie – sukces Tileco na targach w Bednarach

Polskie rolnictwo coraz bardziej się rozwija – wpełni zautomatyzowane maszyny, nowoczesna uprawa przy użyciu najlepszych nawozów, budynki gospodarcze powstające woparciu onajnowsze ...

Konferencja | PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017
2017-09-21 0 833
Konferencja | PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017

Podczas konferencji odpowiemy napytanie czy za10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować wmiastach? Czy parkingi mogą być atrakcyjne architektonicznie? Ijak sprytnie wykorzystać przestrzeń ...

Słowa kluczowe: ,

Wygraj wkrętarkę IXO 5


Odnalazłeś jeden z elementów układanki

Zbierz pozostałe i odbierz nagrodę
Wpisz swój e-mail aby dodać element do swojego konta: