Nowoczesne maszyny rolnicze dla wymagających

Sprzęt rolniczy od polskiego producenta

Szybko, efektywnie, bezpiecznie – to oczekiwania, jakie współczesne rolnictwo ma wobec maszyn i sprzętu rolniczego. Tak zarysowane wymagania to również dobitny dowód na to, jak bardzo ta gałąź gospodarki jest dziś sprofesjonalizowana, oczekując rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb, które usprawnią codzienną pracę i odciążą człowieka. Na wymagania firm z sektora rolniczego muszą też dziś umieć odpowiedzieć dostawcy sprzętu rolniczego, którzy nowoczesne maszyny i urządzenia rolnicze dopasowują do różnych wymagań, zawsze jednak mając w horyzoncie widzenia optymalizację stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Jedną z takich firm jest Keltec-Pl Sp. z o.o. – producent sprzętu rolniczego dla wymagających.
Nowoczesne maszyny rolnicze dla wymagających - zdjęcie


Firma Keltec-Pl Sp. z o.o., która początkowo zajmowała się głównie produkcją osprzętu do maszyn budowlanych, z czasem poszerzyła swoją ofertę o profesjonalny sprzęt rolniczy. Dziś przedsiębiorstwo zaopatruje rolników w nowoczesne maszyny rolnicze, wśród których znajdują się m.in. chwytaki i transportery do beli, przecinak do bel, szybkozłącza i in.

Transport beli
Jednym z flagowych rozwiązań z oferty Keltec-Pl Sp. z o.o. jest transporter beli, który umożliwiają ich szybki i bezpieczny transport bez uszkodzeń. Jednocześnie jest to sprzęt rolniczy, który jest bezawaryjny w eksploatacji, co gwarantuje solidna i wytrzymała konstrukcja. Użytkownicy podkreślają ponadto, że dzięki użyciu jednego, uniwersalnego rozwiązania, zmniejsza się też zniszczenia pola uprawnego.

 

sprzęt rolniczy keltecfot. Keltec-Pl Sp. z o.o.

 

- Jednym z ważniejszych aspektów, na które zwracają dziś uwagę klienci kupujący nowoczesne maszyny rolnicze, są kwestie związane z bezpieczeństwem. Dlatego transporter beli wyposażony jest w automatyczne blokady bezpieczeństwa po obu stronach – mówi Artur Augustyniak z firmy Keltec-Pl Sp. z o.o.
Samo załadunkowy transporter beli występuje w dwóch wersjach, dzięki czemu można dopasować rozwiązanie najbardziej adekwatne do potrzeb danego klienta. Tam, gdzie szczególnie liczy się efektywność i potrzebna jest maszyna rolnicza o maksymalnej wydajności, najlepiej sprawdzi się dwuosiowy transporter na 10 bel.
– Możliwości tego typu sprzętu rolniczego to 72 bele na godzinę, które można przewieźć na odległość do 1 kilometra - wyjaśnia Artur Augustyniak.
Z kolei wersja jednoosiowa na 8 bel w ciągu godziny przewiezie maksymalnie 60 sztuk bel.

 

sprzęt rolniczy keltec Specyfikacja techniczna transportera bel w wersji jednoosiowej i dwuoosiowej

 

Przecinacz do beli
- Inną popularną maszyną rolniczą naszej produkcji jest przecinacz do beli, który podczas cięcia sam usuwa folię i siatkę, odciążając człowieka i zdejmując z niego konieczność wykonywania tej pracy ręcznie  – mówi Artur Augustyniak.

 

sprzęt rolniczy keltec sprzęt rolniczy keltecfot. Keltec-Pl Sp. z o.o.

 

Jak działa przecinacz do bali?
Otóż ostrza, w które jest wyposażona ta maszyna rolnicza, tną bele od spodu do góry, dzięki czemu kiszonka nie wypada na folię. Następnie folia i siatka są usuwane do góry na długich chwytach zaciskowych, które zapewniają też ich mocne przytrzymywanie. Te same uchwyty są w stanie usunąć do 90% sznurka z beli siania lub słomy w czasie ich rozcinania.
Maszyna doskonale nadaje się do podawania kiszonki do wozów paszowych i okrągłych podajników, jak również bezpośrednio na korytarze paszowe. Dzięki innowacyjnej konstrukcji nie trzeba przy tym obawiać się, że folia i siatka spadną poniżej poziomu zębów tnących. Nowoczesna maszyna rolnicza, jaką jest przecinacz do beli, wykorzystywana jest również do podziału siana i bel słomy.

 

sprzęt rolniczy keltecSpecyfikacja techniczna przecinacza do beli

 

Przecinacz może być zamocowany do dowolnej ładowarki lub ciągnika, który wyposażony jest w ładowacz czołowy. Do sterowania chwytaków folii i sitaki oraz szczęki tnącej wymagany jest tylko jeden układ hydrauliczny.

Z ofertą firmy Keltec-Pl Sp. z o.o. można zapoznać się na stronie: www.keltec.pl

Autor: Barbara Fride 2018-03-05 0 1626 Pobierz jako PDF Drukuj Podziel się
Chcesz zamówić produkt/usługę tej firmy, lub zapytać o więcej szczegółów? Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:
Imię, nazwisko
Twój E-mail
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Keltec-PL Sp. z o.o.podkarpackie
Scapol sp. z o.o.łódzkie
Łyżki Fuhrmann do ładowarek kołowych
2017-02-16 0 2609
Łyżki Fuhrmann do ładowarek kołowych

Jaka łyżka do ładowarki? Bardzo ważnym zagadnieniem jest wybór odpowiedniej łyżki do ładowarki. Wtrakcie konfiguracji spotkamy się z wieloma problemami, których odpowiednie ...

Serwis maszyn do produkcji, transportu i pompowania betonu
2013-12-06 0 4429
Serwis maszyn do produkcji, transportu i pompowania betonu

Lider Budowlany: Firma KNK SERWIS wyspecjalizowała się w serwisie maszyn do produkcji, transportu i pompowania betonu. Urządzenia jakich firm serwisujecie Państwo obecnie? Gerard Kulig: Na ...

Kontener biurowy, handlowy, socjalny, sanitarny, gastronomiczny, usługowy czy techniczny
2018-05-17 0 121
Kontener biurowy, handlowy, socjalny, sanitarny, gastronomiczny, usługowy czy techniczny

Kontenery biurowe, handlowe, socjalne i inne jako budynki przenośne Jedną z największych zalet kontenerów wykorzystywanych na różnorodne potrzeby przedsiębiorstw jest ich ...Maszyny budowlane i części zamienne
2018-05-08 0 1016
Maszyny budowlane i części zamienne

Zakup maszyn budowlanych to potężna inwestycja, która czasem przekracza możliwości finansowe inwestorów, zwłaszcza tych, którzy w branży stawiają pierwsze kroki. Naprzeciw ...Blokowanie pojazdu w trakcie przeładunku
2018-04-18 0 203
Blokowanie pojazdu w trakcie przeładunku

Combilok jest urządzeniem holenderskiego producenta, firmy Stertil, wprowadzonym ponad 20 lat temu na rynek jako pionierskie rozwiązanie. System blokady kół z powodzeniem sprzedawany jest ...

Równiarki drogowe do zadań specjalnych
2018-04-17 0 161
Równiarki drogowe do zadań specjalnych

W produkcji swoich równiarek firma stawia na współpracę z uznanymi, gwarantującymi najwyższy poziom techniczny i jakościowy dostawcami rozwiązań ikomponentów z Unii ...

Wygraj wkrętarkę IXO 5


Odnalazłeś jeden z elementów układanki

Zbierz pozostałe i odbierz nagrodę
Wpisz swój e-mail aby dodać element do swojego konta: